Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:59. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:59

Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Пластир фіксуючий, 8см х 6 см, Гіпоалергенний, Спанлейс, нетканна основа, стерильний, не бактерицидний, з абсорбуючою подушкою, повязка (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)

Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Пластир фіксуючий, 8см х 6 см, Гіпоалергенний, Спанлейс, нетканна основа, стерил... Державна закупівля - UA-2026-09-04-011950-a Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Пластир фіксуючий, 8см х 6 см, Гіпоалергенний, Спанлейс, нетканна основа, стерильний, не бактерицидний, з абсорбуючою подушкою, повязка (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали) від замовника Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-011950-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-014821-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:59
по 09-09-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
255000
255 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради
ЄДРПОУ:05498694 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Маляр
Телефон:+380612243729
E-mail:tanya.malyar8242@ukr.net
Місцезнаходження:
69065, Україна, Запорізька область,місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЩАСЛИВА/ДУДИКІНА, будинок 1/6
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²

5 000
штука
69005 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , -вул. Щаслива/Дудикіна, буд. 1/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Поверхнева щільність, г/м²від 400.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 15:58
Ширина, см.20сантиметрАктивна04-09-2026, 15:58
Довжина, м.2.7метрАктивна04-09-2026, 15:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пластир фіксуючий, 8см х 6 см, Гіпоалергенний, Спанлейс, нетканна основа, стерильний, не бактерицидний, з абсорбуючою подушкою, повязка

10 000
штука
69005 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , -вул. Щаслива/Дудикіна, буд. 1/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипФіксуючийвід 1Активна04-09-2026, 15:58
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна04-09-2026, 15:58
ОсноваНетканнавід 1Активна04-09-2026, 15:58
МатеріалСпанлейсвід 1Активна04-09-2026, 15:58
ВидПов'язкавід 1Активна04-09-2026, 15:58
БактерицидністьНіАктивна04-09-2026, 15:58
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна04-09-2026, 15:58
ГіпоалергенністьТакАктивна04-09-2026, 15:58
Ширина6сантиметрАктивна04-09-2026, 15:58
Довжина8сантиметрАктивна04-09-2026, 15:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:59:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:58:30
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться після поставки товару шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Постачальника коштів протягом 90 календарних днів

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          90
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк поставки товару – партіями, протягом 3-х робочих днів, відповідно до отриманого замовлення від Покупця

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:58:31
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:58:31
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:58:31
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:58:31
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:58:31
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ