Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:51. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:51

Фармацевтична продукція (Декскетопрофен (Декета), розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл, Левофлоксацин (Левофтор) розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Лінезолід (Лінебіотик), розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл, Колістин (Колістин Зентіва) порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО, Меропенем, (Меробак) порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г, Омепразол (Омепразол-Віста) капсули по 20 мг, Ондансетрон (Ондансетрон) розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл, Пантопразол (Пантопротект) порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг, Цефотаксим, (Цефотаксим-Віста) порошок для ін'єкцій по 1 г)

Фармацевтична продукція (Декскетопрофен (Декета), розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл, Левофлоксацин (Левофтор) розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл,... Державна закупівля - UA-2026-09-04-011711-a Фармацевтична продукція (Декскетопрофен (Декета), розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл, Левофлоксацин (Левофтор) розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Лінезолід (Лінебіотик), розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл, Колістин (Колістин Зентіва) порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 від замовника Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-011711-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-014495-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:51
по 09-09-2026, 00:00

У сумі договору буде врахований податок на додану вартість у разі, коли постачальник товару є платником податку на додану вартість, а операція з постачання товару підлягає оподаткуванню податком на додану вартість.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
101869.16
101 869,16 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
ЄДРПОУ:22863747 Досьє YouControl
Контактна особа:ТУРУБАРОВА ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА
Телефон:+380442543212
E-mail:turubarova@endocenter.com.ua
Місцезнаходження:
01021, Україна, м. Київ,Київ, Кловський узвіз, 13А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл

60
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE17від 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННDexketoprofenвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 15:49
Об'єм2мілілітрАктивна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл

50
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01MA12від 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННLevofloxacinвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Об'єм100 млвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняПакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнер, Пляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл

20
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLinezolidвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХJ01XX08від 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняКонтейнер, Пляшка, Флакон, Пакетвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Об'єм300 млвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г

100
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMeropenemвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХJ01DH02від 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій, Порошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

100
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOndansetronвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХA04AA01від 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Об'єм2від 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг

150
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPantoprazoleвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХA02BC02від 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін’єкцій, Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін'єкцій, Порошок для приготування розчину для ін`єкційвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини40 мгвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г

200
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DD01від 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННCefotaximeвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО

50
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННColistinвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХJ01XB01від 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини1 000 000 ОДвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Омепразол капсули по 20 мг

1 680
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна04-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Форма випускуКапсуливід 1Активна04-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна04-09-2026, 15:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:51:33
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:49:29
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений Товар здійснюються на підставі видаткової накладної за фактом поставки Товару протягом 30 календарних днів, шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на поточний рахунок Постачальника

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка Товару за Договором здійснюється окремими партіями згідно заявок Замовника, виходячи з поточної потреби Замовника, визначеної у відповідній заявці

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:27
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:27
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:27
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:27
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:27
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ