Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:49. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:49

Пластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20, Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910 плюс, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий, Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP): 4/0(1,5), Довжина нитки: 0.45-0.6 м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19-21 мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Незабарвлена

Пластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20, Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільн... Державна закупівля - UA-2026-09-04-011710-a Пластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20, Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-011710-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-014218-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:49
по 09-09-2026, 00:00

Поставка Товару здійснюється до 31.12.2026 року дрібнооптовими партіями на підставі заявок від Замовника. Строк поставки Товару повинен становити не більше 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання Постачальником заявки. Постачальник зобов’язується на виконання термінових заявок протягом 3 (трьох) робочих днів на невелику кількість Товару. Кількість таких заявок необмежена. Поставка Товару здійснюється власними силами та за власний рахунок Постачальника за адресою: вул. Захисників України, 85, м. Шепетівка, Хмельницької області. Завантажувально-розвантажувальні роботи проводяться силами та за рахунок Постачальника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
187400
187 400 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:02004812 Досьє YouControl
Контактна особа:Забейда Олександр
Телефон:380975739572
E-mail:o.zabeida@ukr.net
Місцезнаходження:
30405, Україна, Хмельницька область,Шепетівка, вулиця Захисників України, будинок 85
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20

10 000
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200920 кгсвід 1Активна04-09-2026, 15:49
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна04-09-2026, 15:49
Стерильність бинтаНіАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина7метрАктивна04-09-2026, 15:49
Ширина0.14метрАктивна04-09-2026, 15:49
Білизнавід 70відсотокАктивна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²

1 000
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Поверхнева щільність, г/м²від 400.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 15:49
Ширина, см.20сантиметрАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина, м.2.7метрАктивна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²

1 000
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ширина, см.10сантиметрАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина, м.2.7метрАктивна04-09-2026, 15:49
Поверхнева щільність, г/м²від 400.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²

1 000
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Поверхнева щільність, г/м²від 400.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 15:49
Ширина, см.15сантиметрАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина, м.2.7метрАктивна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пластир 8см x 6см фіксуючий

10 000
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипФіксуючийвід 1Активна04-09-2026, 15:49
МатеріалБавовна, Віскоза, Гідроколоїд, Полівініл хлорид, Поліестер, Поліетилен, Поліуретан, Спанлейс, Текстильна тканина, Целюлоза, Штучний шовквід 1Активна04-09-2026, 15:49
ВидКотушка, Плівкова пов'язка, Пов'язка, Рулон, Смужка, Стрічкавід 1Активна04-09-2026, 15:49
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна04-09-2026, 15:49
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина8сантиметрАктивна04-09-2026, 15:49
Ширина6сантиметрАктивна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910 плюс, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

60
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліглактін 910 плюсвід 1Активна04-09-2026, 15:49
Структура ниткиПлетенавід 1Активна04-09-2026, 15:49
Товщина нитки USP(EP)1(4,0)від 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип голкиКолючавід 1Активна04-09-2026, 15:49
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна04-09-2026, 15:49
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна04-09-2026, 15:49
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина нитки0.9метрАктивна04-09-2026, 15:49
БіодеструкціяТакАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність покриттяТакАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність голкиТакАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина голки40міліметрАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність петліНіАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність насічкиНіАктивна04-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP): 4/0(1,5), Довжина нитки: 0.45-0.6 м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19-21 мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Незабарвлена

12
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1 до 1Активна04-09-2026, 15:49
Структура ниткиПлетенавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:49
Товщина нитки USP(EP)4/0(1,5)від 1 до 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип згину голки3/8 колавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:49
Тип голкиРіжучавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:49
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:49
Колір ниткиНезабарвленавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:49
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина ниткивід 0.45 до 0.6метрАктивна04-09-2026, 15:49
БіодеструкціяТакАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність покриттяТакАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність голкиТакАктивна04-09-2026, 15:49
Довжина голкивід 19.0 до 21.0міліметрАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність петліНіАктивна04-09-2026, 15:49
Наявність насічкиНіАктивна04-09-2026, 15:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:49:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:49:26
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:26
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:26
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:26
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:26
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:49:26
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ