Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:20. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:20

Реактиви та контрастні речовини

Реактиви та контрастні речовини... Державна закупівля - UA-2026-09-04-010803-a Реактиви та контрастні речовини від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-010803-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-013399-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:20
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
30000
30 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:42088653 Досьє YouControl
Контактна особа:Рибальська Оксана
Телефон:380663604856
E-mail:kseniya.rub@ukr.net
Місцезнаходження:
42601, Україна, Сумська область,Охтирський район, місто Тростянець, вулиця Шкільна, будинок 3
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Гематологічний контроль 2 мл

3
штука
42601 , Україна , Сумська область , Тростянець , вулиця Шкільна, буд. 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид аналізатораБіохімічний напівавтоматичний, Коагулометр, Гематологічний автоматичний, Біохімічний автоматичнийвід 1Активна04-09-2026, 15:19
Об'єм2.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:19
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 15:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Набори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 2000 мл, сумісність : EDAN/H30 Pro , реагенти для основних тестів

4
штука
42601 , Україна , Сумська область , Тростянець , вулиця Шкільна, буд. 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняПроведення гематологічних тестіввід 1Активна04-09-2026, 15:19
Метод аналізуФотометріявід 1Активна04-09-2026, 15:19
Вид аналізуКількиснийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
Об’єм реагентів1 х 2000 мл, 1 х 500 млвід 1Активна04-09-2026, 15:19
Відповідність стандартам точності згідно зISO 13485від 1Активна04-09-2026, 15:19
Форма випускуРозчинвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
Сумісність із обладнаннямEDAN, H30 Pro Гематологічний аналізаторвід 1Активна04-09-2026, 15:19
Вимоги до обладанянняАвтоматичний гематологічний аналізаторвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
Тип реагентуРеагенти для основних тестіввід 1Активна04-09-2026, 15:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Набори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 500 мл, сумісність із обладнанням: EDAN/H30 Pro Гематологічний аналізатор, тип реагенту: реагенти для основних тестів, метод аналізу: фотометрія, вид: кількісний

3
штука
42601 , Україна , Сумська область , Тростянець , вулиця Шкільна, буд. 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вимоги до обладанянняАвтоматичний гематологічний аналізаторвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
Метод аналізуФотометріявід 1Активна04-09-2026, 15:19
Вид аналізуКількиснийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
Об’єм реагентів1 х 500 млвід 1Активна04-09-2026, 15:19
Тип реагентуРеагенти для основних тестіввід 1Активна04-09-2026, 15:19
Сумісність із обладнаннямEDAN, H30 Pro Гематологічний аналізаторвід 1Активна04-09-2026, 15:19
Відповідність стандартам точності згідно зISO 13485від 1Активна04-09-2026, 15:19
ПризначенняПроведення гематологічних тестіввід 1Активна04-09-2026, 15:19
Форма випускуРозчинвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Набори реактивів|реагентів (закрита система)призначений для промивання/мийний розчин, сумісність : EDAN, H60 S/H60/H30 Pro автоматичний гематологічний аналізатор, розчин по 50 мл, метод аналізу: фотометрія, вид аналізу: пробопідготовка

1
штука
42601 , Україна , Сумська область , Тростянець , вулиця Шкільна, буд. 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сумісність із обладнаннямH60 S Автоматичний гематологічний аналізатор, H60 Автоматичний гематологічний аналізатор, EDAN, H30 Pro Гематологічний аналізаторвід 1Активна04-09-2026, 15:19
Відповідність стандартам точності згідно зISO 13485від 1Активна04-09-2026, 15:19
ПризначенняМийний розчин, Для промиваннявід 1Активна04-09-2026, 15:19
Метод аналізуФотометріявід 1Активна04-09-2026, 15:19
Об’єм реагентів50 млвід 1Активна04-09-2026, 15:19
Вид аналізуПробопідготовкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
Форма випускуРозчинвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:19
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:20:23
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:19:47
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          80
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:19:51
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:19:51
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:19:51
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:19:51
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:19:51
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ