Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:21. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:21

Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Декстран 40 розчин для інфузій 100 мг/мл 200 мл; Рінгера Лактат розчин для інфузій по 400 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Калію хлорид концентрат для розчину для інфузій, 75 мг/мл по 10 мл

Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/... Державна закупівля - UA-2026-09-04-010630-a Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Декстран 40 розчин для інфузій 100 мг/мл 200 мл; Рінгера Лактат розчин для інфузій по 400 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЛЮБОТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-010630-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-012999-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:21
по 09-09-2026, 01:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
76168.22
76 168,22 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЛЮБОТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:42409961 Досьє YouControl
Контактна особа:Олена Гугля
Телефон:+380577412753
E-mail:lubmisl@ukr.net
Місцезнаходження:
62433, Україна, Харківська область,м. Люботин, вул. Шевченка,15-8
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл

90
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
calcium gluconate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно АТХA12AA03від 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно МННCalcium gluconateвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об'єм10мілілітрАктивна04-09-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

8 500
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
magnesium sulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об'єм5мілілітрАктивна04-09-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл

90
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
paracetamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об'єм100від 1Активна04-09-2026, 15:14
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнер, Пакетвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Декстран 40 розчин для інфузій 100 мг/мл 200 мл

20
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
dextran
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05AA05від 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно МННDextranвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об'єм200від 1Активна04-09-2026, 15:14
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна04-09-2026, 15:14
Тип пакуванняПляшкавід 1Активна04-09-2026, 15:14
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Рінгера Лактат розчин для інфузій по 400 мл

100
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
electrolytes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Натрію лактату3.1 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Натрію хлориду6.02 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Кальцію хлориду дигідрату0.3 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Калію хлориду0.373 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об`єм400мілілітрАктивна04-09-2026, 15:14
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл

500
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна04-09-2026, 15:14
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об'єм400 млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна04-09-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

320
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна04-09-2026, 15:14
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна04-09-2026, 15:14
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об'єм100 млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна04-09-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Калію хлорид концентрат для розчину для інфузій, 75 мг/мл по 10 мл

100
штука
62433 , Україна , Харківська область , Люботин , вул. Володимира Горбенка,3 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
potassium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPotassium chlorideвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Класифікація згідно АТХB05XA01від 1Активна04-09-2026, 15:14
Форма випускуКонцентрат для розчину для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Об'єм10від 1Активна04-09-2026, 15:14
Доза діючої речовини75 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 15:14
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 15:14
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:21:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:14:31
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:14:31
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:14:31
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:14:31
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:14:31
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:14:31
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ