Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:11. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:11

Ємності для біологічних рідин/аплікатор на дерев’яній паличці

Ємності для біологічних рідин/аплікатор на дерев’яній паличці... Державна закупівля - UA-2026-09-04-010482-a Ємності для біологічних рідин/аплікатор на дерев’яній паличці від замовника ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-010482-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-011196-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:11
по 09-09-2026, 09:00

Поставка Товару здійснюється на 15 адрес за рахунок Постачальника, відповідно до додатку 2 до Договору. Постачальник здійснює поставку Товару за заявками від Замовника до 30 листопада 2026 року. Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран”.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
200151
200 151 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:41713679 Досьє YouControl
Сайт:https://coz.kvs.gov.ua/
Контактна особа:Ірина Плахотнік
Телефон:+380677708053
E-mail:tenderdkvs@ukr.net
Місцезнаходження:
04050, Україна, м. Київ,місто Київ, вулиця Юрія Іллєнка, будинок 81
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 120 мл, №1

36 620
штука
Україна , 15 адрес визначені в додатку №2 до договору ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняСечавід 1Активна04-09-2026, 15:10
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна04-09-2026, 15:10
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 15:10
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 15:10
ГрадуюванняТакАктивна04-09-2026, 15:10
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна04-09-2026, 15:10
Об'єм120мілілітрАктивна04-09-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Контейнер для забору патоморфологічних зразків стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1

11 120
штука
Україна , 15 адрес визначені в додатку №2 до договору ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняПатоморфологічні зразкивід 1Активна04-09-2026, 15:10
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна04-09-2026, 15:10
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 15:10
ГрадуюванняТакАктивна04-09-2026, 15:10
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна04-09-2026, 15:10
Об'єм30мілілітрАктивна04-09-2026, 15:10
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пробірка транспортна, стерильна, без наповнювача,з аплікатором, деревяний стержень, аплікатор з бавовни, без надлому

4 720
штука
Україна , 15 адрес визначені в додатку №2 до договору ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал стержня аплікатораДеревинавід 1Активна04-09-2026, 15:10
Матеріал намотування аплікатораБавовнавід 1Активна04-09-2026, 15:10
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 15:10
Наявність наповнювачаНіАктивна04-09-2026, 15:10
Наявність аплікатораТакАктивна04-09-2026, 15:10
Наявність надлому на аплікаторіНіАктивна04-09-2026, 15:10
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:11:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:10:25
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          83
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:10:25
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:10:25
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:10:25
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:10:25
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:10:25
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ