Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:06. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:06

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7, міцність на розрив: 10-15 Н ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5, міцність на розрив: 10-15 Н; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Катетер внутрішньовенний 20G, довжина катетера 25 мм, закритого типу, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування; Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7, міцність на розрив: 10-15 Н ; Рукав... Державна закупівля - UA-2026-09-04-010241-a Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7, міцність на розрив: 10-15 Н ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5, міцність на розрив: 10-15 Н; від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛИНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-010241-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-012462-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:06
по 09-09-2026, 00:00

2026

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
21900
21 900 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛИНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:01982554 Досьє YouControl
Сайт:https://itmed.org/
Контактна особа:Юрій Зотіков
Телефон:+380968480977
E-mail:yuriy.zotikov@gmail.com
Місцезнаходження:
22400, Україна, Вінницька область,м.Калинівка, вул.Медична,6
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7, міцність на розрив: 10-15 Н

1 200
пара
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , вул.Медична,6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:02
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 15:02
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 15:02
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)7одиницяАктивна04-09-2026, 15:02
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)від 10.0 до 15.0ньютонАктивна04-09-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5, міцність на розрив: 10-15 Н

1 200
пара
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , вул.Медична,6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:02
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 15:02
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 15:02
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)7.5одиницяАктивна04-09-2026, 15:02
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)від 10.0 до 15.0ньютонАктивна04-09-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L

4 000
пара
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , вул.Медична,6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:02
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Lвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:02
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 15:02
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер внутрішньовенний 20G, довжина катетера 25 мм, закритого типу, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування

50
штука
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , вул.Медична,6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїЗакритого типувід 1Активна04-09-2026, 15:02
Розмір канюлі20Gвід 1Активна04-09-2026, 15:02
Матеріал катетераPUR(Поліуретан)від 1Активна04-09-2026, 15:02
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 15:02
Наявність додаткового ін’єкційного портуНіАктивна04-09-2026, 15:02
Захисний механізм голкиТакАктивна04-09-2026, 15:02
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 15:02
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 15:02
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 15:02
Довжина катетера, ммвід 25 до 25міліметрАктивна04-09-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці

100
штука
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , вул.Медична,6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовавід 1Активна04-09-2026, 15:02
МатеріалСпанбондвід 1Активна04-09-2026, 15:02
РозмірУніверсальнийвід 1Активна04-09-2026, 15:02
ПакуванняІндивідуальне, Груповевід 1Активна04-09-2026, 15:02
КріпленняРезинкавід 1Активна04-09-2026, 15:02
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 15:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:06:26
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:02:39
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:02:40
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:02:40
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:02:40
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:02:40
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:02:40
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ