Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:02. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:02

Пелюшки одноразові; Урологічні прокладки; Підгузки для дітей; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Урологічні прокладки

Пелюшки одноразові; Урологічні прокладки; Підгузки для дітей; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для доросл... Державна закупівля - UA-2026-09-04-010157-a Пелюшки одноразові; Урологічні прокладки; Підгузки для дітей; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Урологічні прокладки від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЛАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" УЛАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-010157-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-012733-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:02
по 09-09-2026, 09:00

Пелюшки одноразові

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
90000
90 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЛАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" УЛАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:43908905 Досьє YouControl
Контактна особа:Антоніна Луцик
Телефон:+380973236625
E-mail:knp_ulaniv@ukr.net
Місцезнаходження:
22032, Україна, Вінницька область,село Уланів, вул.Миру, будинок 4Б
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пелюшки одноразові

600
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
МатеріалЦелюлозавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Абсорбуючий матеріалТакАктивна04-09-2026, 15:00
ГіпоалергенністьТакАктивна04-09-2026, 15:00
Адгезивний крайНіАктивна04-09-2026, 15:00
Водонепроникна зворотня сторона пелюшкиТакАктивна04-09-2026, 15:00
Ширинавід 90 до 90сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Довжинавід 60 до 60сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Поглинаннявід 1600.0 до 1600.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Урологічні прокладки

120
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1Активна04-09-2026, 15:00
СтатьЧоловічівід 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість крапель6від 1Активна04-09-2026, 15:00
Поглинання, млвід 800.0 до 800.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковцівід 20 до 20штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Підгузки для дітей

120
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Тип підгузківПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Розмірвід 7 до 7одиницяАктивна04-09-2026, 15:00
Вагова група, (від) кгвід 15 до 15кілограмАктивна04-09-2026, 15:00
Вагова група, (до) кгвід 25 до 25кілограмАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковці шт.від 30 до 30штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Поглинання, млвід 910.0 до 910.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Підгузки для дорослих

240
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії від (см)від 75.0 до 75.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії до (см)від 110.0 до 110.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість крапельвід 7.0 до 7.0штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковцівід 10 до 10штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Поглинання, млвід 2900.0 до 2900.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:00
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна04-09-2026, 15:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Підгузки для дорослих

120
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії від (см)від 130.0 до 130.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії до (см)від 170.0 до 170.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість крапельвід 7.0 до 7.0штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Поглинання, млвід 3200.0 до 3200.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:00
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна04-09-2026, 15:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Підгузки для дорослих

1 560
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії від (см)від 100.0 до 100.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії до (см)від 150.0 до 150.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість крапельвід 6.0 до 6.0штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Поглинання, млвід 2600.0 до 2600.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:00
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна04-09-2026, 15:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Підгузки для дорослих

120
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
ВидПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії від (см)від 80.0 до 80.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Охоплення талії до (см)від 110.0 до 110.0сантиметрАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість крапельвід 5.5 до 5.5штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна04-09-2026, 15:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Урологічні прокладки

240
штука
22032 , Україна , Вінницька область , Уланів , Миру, 4 Б ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1Активна04-09-2026, 15:00
СтатьЖіночівід 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна04-09-2026, 15:00
Кількість крапель4від 1Активна04-09-2026, 15:00
Поглинання, млвід 470.0 до 470.0мілілітрАктивна04-09-2026, 15:00
Кількість одиниць в упаковцівід 10 до 10штукаАктивна04-09-2026, 15:00
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:02:18
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:59:59
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:00:01
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:00:01
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:00:01
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:00:01
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:00:01
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ