Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:37. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:37

Код ДК 021:2015: 33140000-3 -Медичні матеріали (Пластирі медичні)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 -Медичні матеріали (Пластирі медичні)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-009261-a Код ДК 021:2015: 33140000-3 -Медичні матеріали (Пластирі медичні) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №6" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-009261-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-011134-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:37
по 09-09-2026, 08:00

Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» відповідно до “Порядку формування та використання електронного каталогу”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
869654
869 654 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №6" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
ЄДРПОУ:25680355 Досьє YouControl
Сайт:https://www.medmistechko.com/
Контактна особа:Заваденко Тетяна Миколаївна
Телефон:380444971238
E-mail:tenderkmkl6@ukr.net
Місцезнаходження:
03126, Україна, м. Київ,пр.Гузара Любомира, будинок 3
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пластир нестерильний 500,0см x 2,0см котушка/рулон

3 500
штука
03126 , Україна , м. Київ , пр-т Любомира Гузара, 3. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьНестерильнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ТипФіксуючий, Хірургічний, Медичнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
МатеріалЦелюлоза, Поліетилен, Поліуретан, Бавовна, Віскоза, Текстильна тканина, Спанлейс, Гідроколоїд, Поліестер, Штучний шовк, Полівініл хлоридвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ОсноваТканна, Штучний шовк, Нетканна, Полімернавід 1Активна04-09-2026, 14:34
ВидРулон, Котушкавід 1Активна04-09-2026, 14:34
БактерицидністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Довжина500.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
Ширина2.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пластир хірургічний, стерильний, 2.5 см х 9.1 м, нетканний, котушка

1 000
штука
03126 , Україна , м. Київ , пр-т Любомира Гузара, 3. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидКотушкавід 1Активна04-09-2026, 14:34
ОсноваНетканнавід 1Активна04-09-2026, 14:34
МатеріалВіскозавід 1Активна04-09-2026, 14:34
ТипХірургічнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
Довжина910.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
Наявність абсорбуючої подушкиНіАктивна04-09-2026, 14:34
Ширина2.5сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
ГіпоалергенністьТакАктивна04-09-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пластир стерильний 6,0см x 8,0см фіксуючий неткана основа

1 400
штука
03126 , Україна , м. Київ , пр-т Любомира Гузара, 3. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалТекстильна тканина, Спанлейс, Віскоза, Поліестер, Бавовна, Целюлоза, Гідроколоїд, Штучний шовк, Поліуретан, Полівініл хлорид, Поліетиленвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ТипФіксуючийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ВидСмужка, Рулон, Плівкова пов'язка, Котушка, Пов'язка, Стрічкавід 1Активна04-09-2026, 14:34
ОсноваНетканнавід 1Активна04-09-2026, 14:34
Ширина6.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Довжина8.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
БактерицидністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пластир стерильний 7,0-7,9см x 1,9см смужка

12 000
штука
03126 , Україна , м. Київ , пр-т Любомира Гузара, 3. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидСмужкавід 1Активна04-09-2026, 14:34
ОсноваТканна, Штучний шовк, Нетканна, Полімернавід 1Активна04-09-2026, 14:34
МатеріалТекстильна тканина, Спанлейс, Віскоза, Поліестер, Бавовна, Целюлоза, Гідроколоїд, Штучний шовк, Поліуретан, Полівініл хлорид, Поліетиленвід 1Активна04-09-2026, 14:34
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ТипФіксуючий, Медичний, Хірургічнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
БактерицидністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Довжинавід 7.0 до 7.9сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Ширина1.9сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пластир нестерильний 1000,0см x 10.0см котушка/рулон

900
штука
03126 , Україна , м. Київ , пр-т Любомира Гузара, 3. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипФіксуючий, Хірургічний, Медичнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ВидРулон, Котушкавід 1Активна04-09-2026, 14:34
МатеріалТекстильна тканина, Спанлейс, Віскоза, Поліестер, Бавовна, Целюлоза, Гідроколоїд, Штучний шовк, Поліуретан, Полівініл хлорид, Поліетиленвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ОсноваТканна, Штучний шовк, Нетканна, Полімернавід 1Активна04-09-2026, 14:34
СтерильністьНестерильнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
БактерицидністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Ширина10.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Довжина1000.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пластир нестерильний 1000,0см x 15.0см котушка/рулон

800
штука
03126 , Україна , м. Київ , пр-т Любомира Гузара, 3. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалТекстильна тканина, Спанлейс, Віскоза, Поліестер, Бавовна, Целюлоза, Гідроколоїд, Штучний шовк, Поліуретан, Полівініл хлорид, Поліетиленвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ТипФіксуючий, Хірургічний, Медичнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
ВидРулон, Котушкавід 1Активна04-09-2026, 14:34
ОсноваТканна, Штучний шовк, Нетканна, Полімернавід 1Активна04-09-2026, 14:34
СтерильністьНестерильнийвід 1Активна04-09-2026, 14:34
Довжина1000.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Ширина15.0сантиметрАктивна04-09-2026, 14:34
БактерицидністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:34
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:37:17
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:36:24
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за партію поставленого Товару здійснюється Покупцем, на банківський рахунок Постачальника з відстрочкою платежу до 60 (шістдесяти) календарних днів з дати підписання обома Сторонами відповідної видаткової накладної

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          60
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Термін поставки товару - з дати укладання Договору до 31.12.2026 року. Постачання Товару здійснюється окремими партіями протягом 2-х календарних днів з моменту надходження письмової заявки від Покупця на електронну адресу Постачальника. У Заявці Покупець повинен зазначити найменування (номенклатуру, ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:35:44
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:35:44
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:35:44
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:35:44
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:35:44
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ