Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:33. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:33

ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023 58977 - Набір базовий для внутрішньовенних вливань, НК 031:2024 A03040199 -НАБОРИ ДЛЯ ІНФУЗІЇ (З НАСОСОМ АБО БЕЗ НАСОСА), ОДНОРАЗОВІ – ІНШЕ; НК 024:2023 45158 - Набір для крізьшкірних ін'єкцій, що не містить лікувальних засобів, багаторазового застосування, НК 031:2024 A0280 - ШПРИЦІ – АКСЕСУАРИ; НК 024:2023 45158 - Набір для крізьшкірних ін'єкцій, що не містить лікувальних засобів, багаторазового застосування, НК 031:2024 A0280 - ШПРИЦІ – АКСЕСУАРИ; НК 024:2023 47017 -Шприц загального призначення одноразового використання, НК 031:2024 A020102010201- ІНФУЗІЙНІ ТА ІРИГАЦІЙНІ ШПРИЦІ, КОНУС ЛЮЕРА, 3-КОМПОНЕНТНІ З ГОЛКОЮ, ОДНОРАЗОВІ; НК 024:2023 47017 -Шприц загального призначення одноразового використання, НК 031:2024 A020102010201- ІНФУЗІЙНІ ТА ІРИГАЦІЙНІ ШПРИЦІ, КОНУС ЛЮЕРА, 3-КОМПОНЕНТНІ З ГОЛКОЮ, ОДНОРАЗОВІ; НК 024:2023 60643 -Шприц для вакцинації з механізмом запобігання повторному використанню/ голка, НК 031:2024 A02010205 - Інфузійні та іригаційні шприці зіз системою захисту, одноразові; НК 024:2023 47017 -Шприц загального призначення одноразового використання, НК 031:2024 A020102010201- ІНФУЗІЙНІ ТА ІРИГАЦІЙНІ ШПРИЦІ, КОНУС ЛЮЕРА, 3-КОМПОНЕНТНІ З ГОЛКОЮ, ОДНОРАЗОВІ; НК 024:2023 58977 - Набір базовий для внутрішньовенних вливань, НК 031:2024 A03040199 -НАБОРИ ДЛЯ ІНФУЗІЇ (З НАСОСОМ АБО БЕЗ НАСОСА), ОДНОРАЗОВІ – ІНШЕ)

ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023 58977 - Набір базовий для внутрішньовенних вливань, НК 031:2024 A03040199 -НАБОРИ ДЛЯ ІН... Державна закупівля - UA-2026-09-04-008683-a ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023 58977 - Набір базовий для внутрішньовенних вливань, НК 031:2024 A03040199 -НАБОРИ ДЛЯ ІНФУЗІЇ (З НАСОСОМ АБО БЕЗ НАСОСА), ОДНОРАЗОВІ – ІНШЕ; НК 024:2023 45158 - Набір для крізьшкірних ін'єкцій, що не містить лікувальних засобів, від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-008683-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-008920-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
797100
797 100 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:02001280 Досьє YouControl
Контактна особа:Галина Рольська
Телефон:+380352435732
E-mail:rolska_lik@ukr.net
Місцезнаходження:
46027, Україна, Тернопільська область,місто Тернопіль, вул. Тролейбусна, будинок 14
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:33
по 09-09-2026, 10:00

Поставка Товару здійснюється партіями без обмеження розміру мінімального замовлення згідно кількості, зазначеної Замовником у замовленні, але в будь-якому разі до 31.12.2026 р. Поставка товару здійснюється транспортом Постачальника. Постачальник відповідає за збереження цілісності та якості товару при транспортуванні. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Система: ПР (інфузійна), стерильна, апірогенна, нетоксична, з регулятор швидкості потоку, тип з'єднання: Luer Loсk, без ін'єкційної голки, довжина: 1800 мм, інфузія під тиском, з додатковим ін. портом, кількість потокових трубок: 1

1 000
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид системиПР (інфузійна)від 1Активна04-09-2026, 14:15
Тип з'єднання трубки з голкоюLuer Loсkвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Стерильність, апірогенність, нетоксичністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Регулятор швидкості потоку роликовийТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність ін'єкційної голкиНіАктивна04-09-2026, 14:15
Довжина трубкивід 1800 до 1800міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
Інфузія під тискомТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність фільтру розміром 0.2 мкмНіАктивна04-09-2026, 14:15
Захист від фотонів світлаНіАктивна04-09-2026, 14:15
Додатковий ін'єкційний портТакАктивна04-09-2026, 14:15
Кількість потокових трубоквід 1 до 1штукаАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприци: ін’єкційний об’ємом 2 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою та додатковою голкою в комплекті, з ковпачком для блокування голки, серветка спиртова та відкривач для ампул у комплекті, з кріпленням Luer Slip

1 000
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна04-09-2026, 14:15
Тип3-х компонентнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Об'єм, мл2мілілітрАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність додаткової голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
СаморуйнуванняНіАктивна04-09-2026, 14:15
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна04-09-2026, 14:15
Серветка спиртова в комплектіТакАктивна04-09-2026, 14:15
Відкривач для ампулТакАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою та додатковою голкою в комплекті, з ковпачком для блокування голки, серветка спиртова та відкривач для ампул у комплекті

1 000
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна04-09-2026, 14:15
Тип3-х компонентнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Об'єм, мл5мілілітрАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність додаткової голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
СаморуйнуванняНіАктивна04-09-2026, 14:15
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна04-09-2026, 14:15
Серветка спиртова в комплектіТакАктивна04-09-2026, 14:15
Відкривач для ампулТакАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 20мл, одна голка в комплекті

3 500
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип3-х компонентнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна04-09-2026, 14:15
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність додаткової голкиНіАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Об'єм, млвід 20.0 до 20.0мілілітрАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, з додатковою голкою, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO

5 000
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна04-09-2026, 14:15
Тип3-х компонентнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Об'єм, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність додаткової голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний, одноразовий, стерильний, безпечний, 10 мл, з ковпачком для блокування голки, з двома голками

100
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип2-х компонентнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна04-09-2026, 14:15
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)ТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність додаткової голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Об'єм, млвід 10.0 до 10.0мілілітрАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 1 мл, дві голки в комплекті, з ковпачком для блокування голки

1 000
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна04-09-2026, 14:15
Тип3-х компонентнийвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Об'єм, млвід 1.0 до 1.0мілілітрАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність додаткової голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Система ПР (інфузійна), без додаткового ін'єкційного порту , ін'єкційна голка 21G, ін'єкційна голка металічна, довжина від 1600, потокова трубока -1, з фільтром

50 000
штука
46027 , Україна , Тернопільська область , м.Тернопіль , вул. Тролейбусна, 14, аптечний склад, м. Тернопіль, 46027 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал голки для з'єднання з резервуаромМеталвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Розмір ін'єкційної голки21Gвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Тип з'єднання трубки з голкоюLuer Slipвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Матеріал ін'єкційної голкиМеталвід 1Активна04-09-2026, 14:15
Вид системиПР (інфузійна)від 1Активна04-09-2026, 14:15
Кількість потокових трубоквід 1 до 1штукаАктивна04-09-2026, 14:15
Додатковий ін'єкційний портНіАктивна04-09-2026, 14:15
Захист від фотонів світлаНіАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність фільтру розміром 0.2 мкмТакАктивна04-09-2026, 14:15
Інфузія під тискомНіАктивна04-09-2026, 14:15
Довжина трубкивід 1600 до 1800міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність ін'єкційної голкиТакАктивна04-09-2026, 14:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:33:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:15:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          50
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:24
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:24
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:24
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:24
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:24
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:24
          Способи підтвердження:
          Документ
          , Постачальник зобов'язується надати Замовнику на момент підписання Договору забезпечення виконання Постачальником своїх зобов’язань за договором у формі оригіналу безвідкличної, безумовної банківської гарантії у сумі 5 % від ціни цього Договору. Строк дії забезпечення виконання зобов’язань: з моменту видачі гарантії і до повного виконання Постачальником своїх зобов'язань за Договором. Строк дії банківської гарантії повинен перевищувати строк дії Договору не менш ніж на 10 (десяти) календарних днів та починатись не пізніше дати укладення Договору. Усі витрати, пов’язані з банківською гарантією, здійснюються за рахунок Постачальника. Замовник не повертає забезпечення виконання договору про закупівлю у разі неналежного виконання умов договору.
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          10
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:24
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ