Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:15. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:15

Рукавички медичні

Рукавички медичні... Державна закупівля - UA-ba1e424fb073494080633456c3a3ead5 Рукавички медичні від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно - діагностичний центр Дніпровського району м. Києва" від 04.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-008672-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:15
по 10-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
186915
186 915 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно - діагностичний центр Дніпровського району м. Києва"
ЄДРПОУ:26188952 Досьє YouControl
Контактна особа:Сапожнікова Юлія Сергіївна
Телефон:380504107089
E-mail:knptender2123@ukr.net
Місцезнаходження:
02002, Україна, Київська область,Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького , будинок 5
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L

10 000
пара
02002 , Україна , м. Київ , вулиця Митрополита Андрея Шептицького , будинок 5 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Lвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M

20 000
пара
02002 , Україна , м. Київ , вулиця Митрополита Андрея Шептицького , будинок 5 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Mвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S

10 000
пара
02002 , Україна , м. Київ , вулиця Митрополита Андрея Шептицького , будинок 5 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Sвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал: нітрил (без пудри)/латекс (з пудрою), з валиком на манжеті, розмір: 7.5, міцність на розрив: від 9Н, товщина на пальці: від 0.13мм, на долоні: від 0.13мм, на манжеті: від 0.13мм

50
пара
02002 , Україна , м. Київ , вулиця Митрополита Андрея Шептицького , будинок 5 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрил(без пудри)+Латекс(з пудрою)від 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)7.5одиницяАктивна04-09-2026, 14:15
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)від 9.0ньютонАктивна04-09-2026, 14:15
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність пудриТакАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал: нітрил (без пудри)/латекс (з пудрою), з валиком на манжеті, розмір: 8.5, міцність на розрив: від 9Н, товщина на пальці: від 0.13мм, на долоні: від 0.13мм, на манжеті: від 0.13мм

50
пара
02002 , Україна , м. Київ , вулиця Митрополита Андрея Шептицького , будинок 5 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Матеріал виготовленняНітрил(без пудри)+Латекс(з пудрою)від 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)від 9.0ньютонАктивна04-09-2026, 14:15
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)8.5одиницяАктивна04-09-2026, 14:15
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність пудриТакАктивна04-09-2026, 14:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, без валика, з клейкою смугою, з антимікробним внутрішнім покриттям, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5

25
пара
02002 , Україна , м. Київ , вулиця Митрополита Андрея Шептицького , будинок 5 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Специфічність манжетиБез валика, з клейкою смугоювід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:15
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)7.5одиницяАктивна04-09-2026, 14:15
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 14:15
Антимікробне внутрішнє покриттяТакАктивна04-09-2026, 14:15
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:15:40
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:15:13
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється в асортименті та кількості відповідно до письмового замовлення Покупця протягом 3 (трьох) робочих днів після надання Покупцем відповідної заявки Постачальнику

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:15:19
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ