Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:09. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:09

Дренажі – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Дренажі – ДК 021:2015 – 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти, код НК 024:2023 - 11305 - Дренажна трубка для закритої рани; код НК 031:2024 - A0601010403 ПЛОСКІ І ТРУБЧАСТІ ДРЕНАЖІ)

Дренажі – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Дренажі – ДК 021:2015 – 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, ... Державна закупівля - UA-2026-09-04-008488-a Дренажі – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Дренажі – ДК 021:2015 – 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти, код НК 024:2023 - 11305 - Дренажна трубка для закритої рани; код НК 031:2024 - A0601010403 ПЛОСКІ І ТРУБЧАСТІ ДРЕНАЖІ) від замовника Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-008488-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-010787-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:09
по 09-09-2026, 00:00

Дренаж: типу Слабинского (Блэйка), вид: З адаптером Жане, Розмір дренажа, Fr: 12; Дренажі: Тип: Слабинского (Блэйка), Вид: Без адаптера Жане, Розмір дренажа, Fr: 15 одиниця, Стерильність +, Кольорове кодування -, Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки +, Матеріал виготовлення: Силікон, Довжина трубки, мм: 500 міліметр; Тип: Слабинского (Блэйка), Вид: Без адаптера Жане, Розмір дренажа, Fr: 19 одиниця, Стерильність +, Кольорове кодування -, Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки +, Довжина трубки, мм: 450-500 міліметр; Дренаж: типу Торокальний, вид: З металевим троакаром, Розмір дренажа, Fr: 12

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
726631.31
726 631,31 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
ЄДРПОУ:01994089 Досьє YouControl
Контактна особа:Катерина Бойко
Телефон:+380442398773
E-mail:k.boiko_0323@ukr.net
Місцезнаходження:
01135, Україна, м. Київ,м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дренаж: типу Слабинского (Блэйка), вид: З адаптером Жане, Розмір дренажа, Fr: 12

150
штука
01135 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Чорновола, 28/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипСлабинского (Блэйка)від 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
ВидЗ адаптером Жаневід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
Розмір дренажа, Fr12одиницяАктивна04-09-2026, 14:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дренажі: тип Слабинського (Блейка), без адаптера Жане, розмір 15 Fr, силіконовий, стерильний, довжина 500 мм, з рентгеноконтрастною смужкою вздовж усієї трубки

350
штука
01135 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Чорновола, 28/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипСлабинского (Блэйка)від 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
ВидБез адаптера Жаневід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
Матеріал виготовленняСиліконвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
Розмір дренажа, Fr15одиницяАктивна04-09-2026, 14:08
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:08
Кольорове кодуванняНіАктивна04-09-2026, 14:08
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна04-09-2026, 14:08
Довжина трубки, мм500міліметрАктивна04-09-2026, 14:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дренаж Слабинского (Блэйка), без адаптера Жане, 19 Fr,довжина 450-500 мм, стерильний, з ренгеноконтрасною смужкою вздовж усієї трубки

400
штука
01135 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Чорновола, 28/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипСлабинского (Блэйка)від 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
ВидБез адаптера Жаневід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
Розмір дренажа, Fr19одиницяАктивна04-09-2026, 14:08
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:08
Кольорове кодуванняНіАктивна04-09-2026, 14:08
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна04-09-2026, 14:08
Довжина трубки, ммвід 450 до 500міліметрАктивна04-09-2026, 14:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Дренаж торакальний, Fr 18, стеильний, з кольоровим кодуванням, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, з ПВХ, довжиною 350мм.

150
штука
01135 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Чорновола, 28/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипТорокальнийвід 1Активна04-09-2026, 14:08
ВидЗ металевим троакаромвід 1Активна04-09-2026, 14:08
Матеріал виготовленняПрозорий термопластичний ПВХвід 1Активна04-09-2026, 14:08
Розмір дренажа, Fr18одиницяАктивна04-09-2026, 14:08
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 14:08
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 14:08
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна04-09-2026, 14:08
Довжина трубки, мм350міліметрАктивна04-09-2026, 14:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Дренаж: типу Торокальний, вид: З металевим троакаром, Розмір дренажа, Fr: 12

150
штука
01135 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Чорновола, 28/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипТорокальнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
ВидЗ металевим троакаромвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:08
Розмір дренажа, Fr12одиницяАктивна04-09-2026, 14:08
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:08:32
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:09:08
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений Товар здійснюються за фактом поставки Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати одержання Товару, що підтверджується підписаними Сторонами видатковими накладними, рахунком на оплату Товару та актом приймання-передачі Товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Постачання Товару здійснюється партіями відповідно до письмових заявок Замовника у кількості, зазначеній у таких заявках, транспортом Постачальника та за рахунок Постачальника, не пізніше ніж протягом трьох (3) робочих днів з дати отримання заявки від Замовника.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:08:33
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:08:33
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:08:33
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:08:33
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:08:33
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ