Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:06. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:06

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів; Шприци; Шприци

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів; Шприци; Шприци... Державна закупівля - UA-2026-09-04-008335-a Системи для переливання крові та інфузійних розчинів; Шприци; Шприци від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Берестинський центр первинної медико-санітарної допомоги" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-008335-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-010664-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:06
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
22680
22 680 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Берестинський центр первинної медико-санітарної допомоги"
ЄДРПОУ:38440356 Досьє YouControl
Контактна особа:Кащеєва Софія
Телефон:380954430836
E-mail:sophia170702@gmail.com
Місцезнаходження:
63304, Україна, Харківська область,Берестинський район, м.Берестин, вулиця Шиндлера будинок 91
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів

35
штука
63304 , Україна , Харківська область , Берестинський район, м.Берестин , вулиця Шиндлера будинок 91 ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал трубкиПолівінілхлоридвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Тип з'єднання трубки з голкоюLuer Loсkвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Матеріал ін'єкційної голкиМеталвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
ПакуванняПоліетиленовий пакетвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Розмір ін'єкційної голки21Gвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Вид системиПР (інфузійна)від 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Матеріал голки для з'єднання з резервуаромМеталвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Кількість потокових трубоквід 1штукаАктивна04-09-2026, 14:03
Наявність регулятора барабанного типуТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Інфузія під тискомТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Додатковий ін'єкційний портТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Наявність ін'єкційної голкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Регулятор швидкості потоку роликовийТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна04-09-2026, 14:03
Довжина трубкивід 1800міліметрАктивна04-09-2026, 14:03
Кількість безголкових клапаніввід 0штукаАктивна04-09-2026, 14:03
Наявність фільтру розміром 0.2 мкмТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Захист від фотонів світлаТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Стерильність, апірогенність, нетоксичністьТакАктивна04-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприци

3 500
штука
63304 , Україна , Харківська область , Берестинський район, м.Берестин , вулиця Шиндлера будинок 91 ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип3-х компонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Наявність голкиВ комплектівід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
ВидШприц ін'єкційнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Наявність додаткової голкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Серветка спиртова в комплектіТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Кількість одиниць в упаковцівід 1.0штукаАктивна04-09-2026, 14:03
СтерильністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Наявність ковпачка для блокування голкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Світлозахисний шприцТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
СаморуйнуванняТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Об'єм, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна04-09-2026, 14:03
Довжина голки, ммвід 40.0 до 40.0міліметрАктивна04-09-2026, 14:03
Розмір голки, Gвід 22.0 до 22.0одиницяАктивна04-09-2026, 14:03
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)Так, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Відкривач для ампулТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприци

3 500
штука
63304 , Україна , Харківська область , Берестинський район, м.Берестин , вулиця Шиндлера будинок 91 ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип3-х компонентнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Наявність голкиВ комплектівід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
ВидШприц ін'єкційнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1 до 1Активна04-09-2026, 14:03
Наявність додаткової голкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Серветка спиртова в комплектіТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Кількість одиниць в упаковцівід 1.0штукаАктивна04-09-2026, 14:03
СтерильністьТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Наявність ковпачка для блокування голкиТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Світлозахисний шприцТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
СаморуйнуванняТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Об'єм, млвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна04-09-2026, 14:03
Довжина голки, ммвід 30.0 до 30.0міліметрАктивна04-09-2026, 14:03
Розмір голки, Gвід 23.0 до 23.0одиницяАктивна04-09-2026, 14:03
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)Так, НіАктивна04-09-2026, 14:03
Відкривач для ампулТак, НіАктивна04-09-2026, 14:03
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:05:59
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:05:07
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:05:22
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:05:22
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:05:22
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:05:22
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 14:05:22
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ