Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:26. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:26

Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти – пробірки та контейнери)

Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти – пробірки та контейнери) ... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006105-a Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти – пробірки та контейнери) від замовника КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006105-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-006404-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:26
по 09-09-2026, 09:00

Мікро пробірка з капіляром, 0,2 мл, ЕДТА K3, Бузкова Мікропробірка Еппендорф 1,5 мл з градуюванням Вакуумна пробірка, 3мл, ЕДТА K3, 13x75 мм Контейнер для збору біологічних рідин 50 мл (для мокротиння) Ємкість одноразова для забору та зберігання кала (з вбудованою ложкою) для медико лабораторних досліджень

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
24018.7
24 018,70 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:41906974 Досьє YouControl
Сайт:http://zv.pmsd.net.ua
Контактна особа:Лариса Миронова
Телефон:+380687425017
E-mail:larisaberdnik@ukr.net
Місцезнаходження:
52204, Україна, Дніпропетровська область,м. Жовті Води, вул. Героїв Чорнобиля , 16 - Е
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірки типу Eppendorf

2 000
штука
52204 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендLabexpertвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Форма кришкиПласкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Наявність градуюванняЗ градуюваннямвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Наявність поля для нотатокЗ полем для нотатоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Наявність застібкиЗ застібкоювід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
СтерильністьНестерильнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал пробіркиПоліпропіленвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Тип кришкиКовпачоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Форма днаКонічнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Об'ємвід 1.5 до 1.5мілілітрАктивна04-09-2026, 12:24
Вільно від ДНКаз, РНКаз, ДНК людиниТакАктивна04-09-2026, 12:24
Кріплення кришки до пробіркиТакАктивна04-09-2026, 12:24
Наявність стійкої базиНіАктивна04-09-2026, 12:24
Пробірка в стріпіНіАктивна04-09-2026, 12:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пробірки вакуумні

2 000
штука
52204 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендXINLEвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
НаповнювачК3 ЕДТАвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Колір кришкиЛавандовийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал пробіркиПоліетилентерефталатвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал кришкиПоліетиленвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Тип кришкиПробкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Дно пробіркиНапівкруглевід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Метод забору кровіВакуумно-аспіраційнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал поршнябез поршнявід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Об'ємвід 3.0 до 3.0мілілітрАктивна04-09-2026, 12:24
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:24
Кількість одиниць в упаковцівід 100 до 100штукаАктивна04-09-2026, 12:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пробірки для забору капілярної крові

1 500
штука
52204 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендXINLEвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Об'єм, мл0.2від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Розмір, мм10х45від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
НаповнювачЕДТА К3від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Колір кришкиБузковийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал пробіркиПоліпропіленвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал кришкиГумавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Тип кришкиПробкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Метод забору кровіАспіраційнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Дно пробіркиПлоскевід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:24
Наявність наповнювачаТакАктивна04-09-2026, 12:24
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:24
Наявність капіляруТакАктивна04-09-2026, 12:24
Кількість одиниць в упаковцівід 100 до 100штукаАктивна04-09-2026, 12:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Контейнер для аналізів

500
штука
52204 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняПатоморфологічні зразкивід 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна04-09-2026, 12:24
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:24
ГрадуюванняНіАктивна04-09-2026, 12:24
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна04-09-2026, 12:24
Об'ємвід 50.0 до 50.0мілілітрАктивна04-09-2026, 12:24
Кількість одиниць в упаковцівід 1 до 1штукаАктивна04-09-2026, 12:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Контейнер для аналізів

200
штука
52204 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняКалвід 1Активна04-09-2026, 12:24
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна04-09-2026, 12:24
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:24
ГрадуюванняТакАктивна04-09-2026, 12:24
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна04-09-2026, 12:24
Об'ємвід 25.0 до 25.0мілілітрАктивна04-09-2026, 12:24
Кількість одиниць в упаковцівід 1 до 1штукаАктивна04-09-2026, 12:24
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:24:56
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:26:04
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:24:56
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:24:56
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:24:56
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:24:56
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:24:56
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ