Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:23. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:23

33600000-6 – Фармацевтична продукція ( Інтубан (Atracurium) - 33630000-5 - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату ; Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.) - 33610000-9 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин ; Транексамова кислота (Tranexamic acid) -33620000-2 - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи ; Бупівакаїн Спінал (Bupivacaine) -33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття ; Бупівакаїн (Bupivacaine) -33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття ; Бупівакаїн (Bupivacaine) -33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Пропофол (Propofol) - 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Димедрол (Diphenhydramine) -33670000-7 - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи ; Метамізол натрію (Metamizole sodium) - 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Магнію сульфат(Magnesium sulfate) - 33620000-2 - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Фуросемід (Furosemide) - 33620000-2 - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Метоклопрамід (Metoclopramide) - 33610000-9 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин )

33600000-6 – Фармацевтична продукція ( Інтубан (Atracurium) - 33630000-5 - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань о... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006027-a 33600000-6 – Фармацевтична продукція ( Інтубан (Atracurium) - 33630000-5 - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату ; Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.) - 33610000-9 - Лікарські засоби для лікування захворювань від замовника ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ІНСТИТУТ ОЦІНЮВАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006027-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-002211-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
260140.19
260 140,19 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ІНСТИТУТ ОЦІНЮВАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ"
ЄДРПОУ:03191673 Досьє YouControl
Контактна особа:Дмитро Данілов
Телефон:+380635615736
E-mail:ndimspi.zakupivli.16@gmail.com
Місцезнаходження:
49005, Україна, Дніпропетровська область,м. Дніпро, пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:23
по 09-09-2026, 05:38

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл

50
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
atracurium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM03AC04від 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно МННAtracuriumвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм5мілілітрАктивна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A09AA02
Класифікатор МНН(1)
multienzymes (lipase, protease etc.)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA09AA02від 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно МННMultienzymes (lipase, protease etc.)від 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуКапсули тверді з кишковорозчинними міні-таблетками, Капсули тверді з гастрорезистентними гранулами, Таблетки кишковорозчинні, Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні, Таблетки гастрорезистентні, Гранули гастрорезистентні, Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, Капсули гастрорезистентні тверді, Капсули тверді, кишковорозчинні, Капсуливід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняПляшка скляна, Банка з поліпропілену, Пляшка, Флакон, Блістервід 1Активна04-09-2026, 12:21
Ліполітичних ОД Ph. Eur.(не менше)8000одиницяАктивна04-09-2026, 12:21
Амілолітичних ОД Ph. Eur.(не менше)від 0.0одиницяАктивна04-09-2026, 12:21
Протеолітичних ОД Ph. Eur.(не менше)від 0.0одиницяАктивна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
tranexamic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTranexamic acidвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно АТХB02AA02від 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм5мілілітрАктивна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм4 млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл

1 000
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм5 млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм20 млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
propofol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPropofolвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно АТХN01AX10від 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуЕмульсія для ін`єкцій, Емульсія для ін`єкцій або інфузій, Емульсія для ін'єкцій та інфузій, Емульсія для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняАмпула, Флакон скляний з гумовою пробкою та ковпачком типу фліп-офф, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм20мілілітрАктивна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
diphenhydramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AA02від 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно МННDiphenhydramineвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм1мілілітрАктивна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

5 000
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
metamizole sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм2 млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

3 000
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
magnesium sulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм5мілілітрАктивна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл

2 500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
furosemide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC03CA01від 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно МННFurosemideвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм2мілілітрАктивна04-09-2026, 12:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

2 000
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
metoclopramide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна04-09-2026, 12:21
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 12:21
Об'єм2мілілітрАктивна04-09-2026, 12:21
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:23:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:21:16
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          25
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:21:17
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:21:17
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:21:17
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:21:17
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:21:17
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ