Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:18. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:18

Пробірка вакуумна: Об'єм 3,5 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем) та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Лавандовий, стерильна

Пробірка вакуумна: Об'єм 3,5 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем) та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна; Пробірка вак... Державна закупівля - UA-2026-09-04-005906-a Пробірка вакуумна: Об'єм 3,5 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем) та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Лавандовий, стерильна від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-005906-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-006919-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:18
по 14-09-2026, 00:00

Пробірка вакуумна: Об'єм 3,5 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем) та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Лавандовий, стерильна

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
24880
24 880 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
ЄДРПОУ:38459524 Досьє YouControl
Сайт:https://pmsdlubny.wixsite.com/klmc
Контактна особа:Оксана Чернікова
Телефон:+380536173165
E-mail:lubnypmsd@gmail.com
Місцезнаходження:
37500, Україна, Полтавська область,м. Лубни, вул. Чорновола В'ячеслава, буд. 18-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірка вакуумна: Об'єм 3,5 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем) та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна

3 000
штука
Україна , Полтавська область , м.Лубни , вулиця В'ячеслава Чорновола , 18А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:16
НаповнювачАктиватор згортання (кремнезем) та гельвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:16
Колір кришкиЖовтийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:16
Об'ємвід 3.5 до 3.5мілілітрАктивна04-09-2026, 12:16
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Лавандовий, стерильна

5 000
штука
Україна , Полтавська область , м.Лубни , вулиця В'ячеслава Чорновола , 18А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:16
НаповнювачК2 ЕДТАвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:16
Колір кришкиЛавандовийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:16
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна04-09-2026, 12:16
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:16
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:18:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:16:13
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          згідно умов проекту договору: ПОКУПЕЦЬ здійснює оплату за отриманий Товар (його партію) шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок ПОСТАЧАЛЬНИКА протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту поставки Товару. Датою поставки Товару є дата підписання видаткових накладних представником ПОКУП ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          ПОСТАЧАЛЬНИК за власний рахунок зобов’язується поставити згідно заявок ПОКУПЦЯ Товар – у строк до 31 грудня 2026 року, в асортименті, кількості та за ціною, які зазначені у Специфікації (Додаток № 1), що додається до цього Договору і є його невід’ємною частиною, за адресою: 37500, Україна, Полтавськ ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:16:14
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:16:14
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:16:14
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:16:14
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:16:14
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ