Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:14. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:14

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування... Державна закупівля - UA-2026-09-04-005821-a Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування від замовника Комунальне підприємство "Рожищенська багатопрофільна лікарня" Рожищенської міської ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-005821-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-007245-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:14
по 09-09-2026, 09:00

Постачальник зобов’язується постачати Замовнику Товар з таким розрахунком, щоб він міг бути використаний за призначенням до спливу цього строку. Термін придатності повинен бути не менше 80% від встановленого виробником загального терміну зберігання для даної продукції, в інших випадках - за узгодженням Сторін.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
142448.6
142 448,60 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне підприємство "Рожищенська багатопрофільна лікарня" Рожищенської міської ради
ЄДРПОУ:01982910 Досьє YouControl
Контактна особа:Оксана Самелюк
Телефон:+380977663454
E-mail:ksushapolis1@gmail.com
Місцезнаходження:
45100, Україна, Волинська область,м. Рожище, вул. Коте Шилокадзе, 19
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Рукавички медичні хірургічні

2 000
пара
45100 , Україна , Волинська область , Луцький р-н, місто Рожище , вул. Шилокадзе Коте, будинок 19 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
Клас медичного виробуКлас II авід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:12
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)від 7.5 до 7.5одиницяАктивна04-09-2026, 12:12
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)від 12.0 до 12.0ньютонАктивна04-09-2026, 12:12
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.18 до 0.18міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
Довжина манжети, мінімальна (мм)від 270.0 до 270.0міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
ПодвійніНіАктивна04-09-2026, 12:12
Антимікробне внутрішнє покриттяНіАктивна04-09-2026, 12:12
Кількість штук в упаковці, (пар)від 1 до 1штукаАктивна04-09-2026, 12:12
Відповідність ДСТУ EN 455-2:2015ТакАктивна04-09-2026, 12:12
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.16 до 0.16міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.12 до 0.12міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні хірургічні

2 000
пара
45100 , Україна , Волинська область , Луцький р-н, місто Рожище , вул. Шилокадзе Коте, будинок 19 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
Клас медичного виробуКлас II авід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:12
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)від 7.0 до 7.0одиницяАктивна04-09-2026, 12:12
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)від 12.0 до 12.0ньютонАктивна04-09-2026, 12:12
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.18 до 0.18міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
Довжина манжети, мінімальна (мм)від 270.0 до 270.0міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
ПодвійніНіАктивна04-09-2026, 12:12
Антимікробне внутрішнє покриттяНіАктивна04-09-2026, 12:12
Кількість штук в упаковці, (пар)від 1 до 1штукаАктивна04-09-2026, 12:12
Відповідність ДСТУ EN 455-2:2015ТакАктивна04-09-2026, 12:12
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.16 до 0.16міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.12 до 0.12міліметрАктивна04-09-2026, 12:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Комплекти операційного покриття

50
штука
45100 , Україна , Волинська область , Луцький р-н, місто Рожище , вул. Шилокадзе Коте, будинок 19 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид основного покриттяПрямокутневід 1Активна04-09-2026, 12:12
ПризначенняКомплект хірургічнийвід 1Активна04-09-2026, 12:12
Матеріал виготовлення основного покриттяСпанбондвід 1Активна04-09-2026, 12:12
Вид комплектуКомплект покриття операційноговід 1Активна04-09-2026, 12:12
Наявність покриття (операційне/хірургічне)ТакАктивна04-09-2026, 12:12
Довжина основного покриття (операційне/хірургічне)від 200.0 до 200.0сантиметрАктивна04-09-2026, 12:12
Ширина основного покриття (операційне/хірургічне)від 160.0 до 160.0сантиметрАктивна04-09-2026, 12:12
Щільність основного покритявід 30 до 30грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність у основоного покриття адгезивного краюНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність отвору в покриттіНіАктивна04-09-2026, 12:12
Кількість покриттів в комплектівід 5 до 5штукаАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність чохлаНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність бічної кишеніНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність серветки поглинаючоїНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність захисту для обиччяНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність одягу в комплектіНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність бахіл в комплектіНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність адгезивної стрічкиНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність марлевої серветкиНіАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність рукавичок в комплектіНіАктивна04-09-2026, 12:12
Стерильність комплектуТакАктивна04-09-2026, 12:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Покриття операційне

150
штука
45100 , Україна , Волинська область , Луцький р-н, місто Рожище , вул. Шилокадзе Коте, будинок 19 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічне для урологіївід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
Матеріал виготовленняСМСвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
ВикористанняОдноразовевід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:12
Довжина, смвід 260.0 до 260.0сантиметрАктивна04-09-2026, 12:12
Ширина, смвід 160.0 до 160.0сантиметрАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)ТакАктивна04-09-2026, 12:12
Щільність матеріалу, г/м²від 35.0 до 35.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 12:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Покриття операційне

100
штука
45100 , Україна , Волинська область , Луцький р-н, місто Рожище , вул. Шилокадзе Коте, будинок 19 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічне для лапароскопіївід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
Матеріал виготовленняСМСвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
ВикористанняОдноразовевід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:12
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:12
Довжина, смвід 260.0 до 260.0сантиметрАктивна04-09-2026, 12:12
Ширина, смвід 160.0 до 160.0сантиметрАктивна04-09-2026, 12:12
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)ТакАктивна04-09-2026, 12:12
Щільність матеріалу, г/м²від 35.0 до 35.0грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 12:12
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:14:39
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:12:14
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з моменту передачі Товару і підписання видаткової накладної.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          поставка товару здійснюється однією партією, відповідно до поданої Замовником заявки, протягом 5 (п’яти) календарних днів від дати подачі заявки, але не пізніше 31.12.2026 року.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:12:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:12:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:12:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:12:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:12:15
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ