Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:14. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:14

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г; Ацетилсаліцилова кислота 240 мг/парацетамол 180 мг/кофеїн 30 мг, таблетки; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 20мг, фенобарбітал 18,26мг, м'яти олія 1,42мг) краплі оральні по 25 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Омепразол капсули по 20 мг

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г; Ацетилсаліцилова кислота 240 мг/парацетамол 180 мг/коф... Державна закупівля - UA-2026-09-04-005746-a Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г; Ацетилсаліцилова кислота 240 мг/парацетамол 180 мг/кофеїн 30 мг, таблетки; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 20мг, фенобарбітал 18,26мг, м'яти олія 1,42мг) краплі від замовника Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Шевченківського району міста Києва від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-005746-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-007078-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:14
по 09-09-2026, 00:00

Класифікація згідно АТХ: N05CB02, Класифікація згідно МНН: Barbiturates in combination with other drugs, Форма випуску: Краплі оральні, Об'єм: 25 мілілітр, Тип пакування: Флакон, Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти: 20 мг, Фенобарбітал: 18,26 мг, Олія м’яти: 1,42 мг

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
6000
6 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Шевченківського району міста Києва
ЄДРПОУ:38948312 Досьє YouControl
Контактна особа:Вікторія Дишловенко
Телефон:+380444843037
E-mail:viktoriya.dyshlovenko@ukr.net
Місцезнаходження:
04050, Україна, Київська область,м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, 10
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл

10
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
theophylline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTheophyllineвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно АТХR03DA04від 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 12:08
Об'єм5мілілітрАктивна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г

7
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexpanthenol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD03AX03від 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННDexpanthenolвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуПіна нашкірнавід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини50 мг/гвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Об'єм116 гвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняКонтейнервід 1Активна04-09-2026, 12:08
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ацетилсаліцилова кислота 240 мг/парацетамол 180 мг/кофеїн 30 мг, таблетки

90
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
acetylsalicylic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAcetylsalicylic acid, combinations excl. psycholepticsвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно АТХN02BA51від 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуТаблеткивід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини240 мг/180 мг/30 мгвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Стріп, Блістервід 1Активна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 20мг, фенобарбітал 18,26мг, м'яти олія 1,42мг) краплі оральні по 25 мл

14
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
barbiturates in combination with other drugs
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CB02від 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННBarbiturates in combination with other drugsвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуКраплі оральнівід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти20 мгвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Фенобарбітал18,26 мгвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Олія м’яти1,42 мгвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Об'єм25мілілітрАктивна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл

7
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ammonia
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR07ABвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННAmmoniaвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини10 г/100 млвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Об'єм40мілілітрАктивна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл

35
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
chloropyramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AC03від 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННChloropyramineвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Об'єм1мілілітрАктивна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг

280
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
glyceryl trinitrate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC01DA02від 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННGlyceryl trinitrateвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуТаблетки сублінгвальнівід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини0,5 мгвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняАмпула, Контейнер, Банка зі скла, Банка, Флакон, Банка полімерна, Блістервід 1Активна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

20
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Об'єм100 млвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

10
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Об'єм200 млвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна04-09-2026, 12:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Омепразол капсули по 20 мг

210
штука
04050 , Україна , Київська область , Київ , вул. Миколи Пимоненка, 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна04-09-2026, 12:08
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Форма випускуКапсуливід 1Активна04-09-2026, 12:08
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна04-09-2026, 12:08
Тип пакуванняБлістервід 1Активна04-09-2026, 12:08
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:14:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:08:29
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:08:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:08:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:08:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:08:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:08:30
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ