Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:06. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:06

Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, закритого типу, захисний механізм голки, з подовжувачаем, з рентгенкотрастною смужкою, колорове кодування; Катетери внутрішньовенні: закритого типу, з рентгенконтрастними смужками, додатковим ін’єкційним портом, захисним механізмом голки, подовжувачем і крильцями, розмір 20G, довжина 32 мм, матеріал катетера поліуретан (PUR), з кольоровим кодуванням; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички хірургічні стерильні 7,0; Рукавички хірургічні стерильні 7,5; Рукавички хірургічні стерильні 8.0; Рукавички хірургічні стерильні 8.5 за ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали

Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача,... Державна закупівля - UA-2026-09-04-005682-a Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-005682-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-006950-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
230180
230 180 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради
ЄДРПОУ:01982689 Досьє YouControl
Контактна особа:Містота Алла Михайлівна
Телефон:380964587925, 0435521234
E-mail:allatender@ukr.net
Місцезнаходження:
23300, Україна, Вінницька область,Вінницький район, селище Тиврів, вул.Шевченка, будинок 2А
1
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:06
по 09-09-2026, 08:00

Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера від 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

2 000
штука
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір канюлі20Gвід 1Активна04-09-2026, 12:06
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна04-09-2026, 12:06
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 12:06
Довжина катетера, ммвід 32міліметрАктивна04-09-2026, 12:06
Захисний механізм голкиНіАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

2 000
штука
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір канюлі22Gвід 1Активна04-09-2026, 12:06
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Захисний механізм голкиНіАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 12:06
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 12:06
Довжина катетера, мм25міліметрАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

500
штука
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір канюлі24Gвід 1Активна04-09-2026, 12:06
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Захисний механізм голкиНіАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність подовжувачаНіАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 12:06
Довжина катетера, мм19міліметрАктивна04-09-2026, 12:06
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, закритого типу, захисний механізм голки, з подовжувачаем, з рентгенкотрастною смужкою, колорове кодування

100
штука
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїЗакритого типувід 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір канюлі18Gвід 1Активна04-09-2026, 12:06
Довжина катетера, мм32міліметрАктивна04-09-2026, 12:06
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 12:06
Захисний механізм голкиТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність подовжувачаТакАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Катетери внутрішньовенні: закритого типу, з рентгенконтрастними смужками, додатковим ін’єкційним портом, захисним механізмом голки, подовжувачем і крильцями, розмір 20G, довжина 32 мм, матеріал катетера поліуретан (PUR), з кольоровим кодуванням

100
штука
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїЗакритого типувід 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір канюлі20Gвід 1Активна04-09-2026, 12:06
Матеріал катетераPUR(Поліуретан)від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Захисний механізм голкиТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність крилецьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Довжина катетера, мм32міліметрАктивна04-09-2026, 12:06
Кольорове кодуванняТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність подовжувачаТакАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M

15 000
пара
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Mвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:06
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L

12 000
пара
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Lвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:06
СтерильністьНіАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7

300
пара
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)7.0одиницяАктивна04-09-2026, 12:06
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5

500
пара
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)7.5одиницяАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:06
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8

500
пара
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)8.0одиницяАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:06
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8.5

200
пара
23300 , Україна , Вінницька область , Вінницький район, селище Тиврів , вул Шевченка, 2А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)8.5одиницяАктивна04-09-2026, 12:06
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 12:06
Наявність пудриНіАктивна04-09-2026, 12:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:06:30
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:06:18
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:23
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:23
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:23
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:23
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:23
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ