Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 13:31. Дата останніх змін - 04-09-2026, 13:31

Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Інсулін людини (Комбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості дії), суспензія для ін’єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО

Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, п... Державна закупівля - UA-2026-09-04-005647-a Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Інсулін людини (Комбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості дії), суспензія для ін’єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-005647-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-004292-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 13:31
по 09-09-2026, 01:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
388486
388 486 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
ЄДРПОУ:44625774 Досьє YouControl
Контактна особа:Марія Деренівська
Телефон:+380322385880
E-mail:maria8135@ukr.net
Місцезнаходження:
79013, Україна, Львівська область,м. Львів, вул Коновальця, 26
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл

960
штука
79013 , Україна , Львівська область , Львів , вул. Є.Коновальця, 26 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна04-09-2026, 12:04
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Тип пакуванняКонтейнер, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Об'ємвід 100.0 до 100.0мілілітрАктивна04-09-2026, 12:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг

500
штука
79013 , Україна , Львівська область , Львів , вул. Є.Коновальця, 26 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
azithromycin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAzithromycinвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Класифікація згідно АТХJ01FA10від 1Активна04-09-2026, 12:04
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Тип пакуванняФлакон, Ампула, Пляшкавід 1Активна04-09-2026, 12:04
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій або інфузій, Ліофілізат для розчину для інфузій, Порошок для розчину для інфузій, Ліофілізат для розчину для ін'єкцій, Порошок ліофілізований для приготування розчину для інфузій, Порошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

3 000
штука
79013 , Україна , Львівська область , Львів , вул. Є.Коновальця, 26 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metoclopramide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна04-09-2026, 12:04
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Об'єм2мілілітрАктивна04-09-2026, 12:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Інсулін людини (Комбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості дії), суспензія для ін’єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл

20
штука
79013 , Україна , Львівська область , Львів , вул. Є.Коновальця, 26 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
insulin (human)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННInsulin (human)від 1Активна04-09-2026, 12:04
Класифікація згідно АТХA10AD01від 1Активна04-09-2026, 12:04
Форма випускуCуспензія для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Доза діючої речовини100 МО/млвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Різновид за тривалістю діїКомбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості діївід 1Активна04-09-2026, 12:04
Об'єм10мілілітрАктивна04-09-2026, 12:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО

60
штука
79013 , Україна , Львівська область , Львів , вул. Є.Коновальця, 26 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
colistin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННColistinвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Класифікація згідно АТХJ01XB01від 1Активна04-09-2026, 12:04
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Доза діючої речовини1 000 000 ОДвід 1Активна04-09-2026, 12:04
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 12:04
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 13:31:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:04:24
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за Товар здійснюється у 2026 році шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника, протягом 30 банківських днів від дня отримання Товару Замовником

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Здійснення оплати
          Опис:

          Постачання Товару за даним Договором здійснюються Постачальником партіями протягом 3 днів з моменту подання заявки до 31.12.2026 р.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:04:24
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:04:24
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:04:24
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:04:24
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:04:24
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ