Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 11:13. Дата останніх змін - 04-09-2026, 11:13

Провідник для реканалізації оклюзій, матеріал внутр. cтержня: нержавіюча мед. сталь, Довжина рентгенконтрастного сегменту 3 см, покриття: гідрофільне, Довжина коронарного провідника 190 см:, діаметр провідника 0,014 дюйм, форма кінчика: пряма; Коронарний балон-катетер:для предил. станд. ураж., L бал: 9 мм, Ø бал:2,75 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,67F, L кат.:140 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,041"; Коронарний балон-катетер:для предил. станд. ураж., L бал: 9 мм, Ø бал:3 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,67F, L кат.:140 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,043"; Коронарний балон-катетер:постдил. станд. ураж., L бал: 8 мм, Ø бал:3,5 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,67F, L кат.:140 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,031"

Провідник для реканалізації оклюзій, матеріал внутр. cтержня: нержавіюча мед. сталь, Довжина рентгенконтрастного сегменту 3 см, покриття: гідрофільне,... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003973-a Провідник для реканалізації оклюзій, матеріал внутр. cтержня: нержавіюча мед. сталь, Довжина рентгенконтрастного сегменту 3 см, покриття: гідрофільне, Довжина коронарного провідника 190 см:, діаметр провідника 0,014 дюйм, форма кінчика: пряма; Коронарний балон-катетер:для предил. станд. ураж., L від замовника Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003973-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-004800-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
112149.53
112 149,53 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
ЄДРПОУ:39183149 Досьє YouControl
Сайт:http://vcc.vmr.gov.ua
Контактна особа:Марина Миколюк
Телефон:+380973993469
E-mail:legal.zakupivli@ukr.net
Місцезнаходження:
21029, Україна, Вінницька область,м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 11:13
по 09-09-2026, 00:00

Провідник для реканалізації оклюзій/ C0104010280 ПРИСТРОЇ ДЛЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ІНТЕРВЕНЦІЙНОЇ КОРОНАРНОЇ АНГІОГРАФІЇ –АКСЕСУАРИ Призначення: Для реканалізації оклюзій Матеріал внутрішнього cтержня: Нержавіюча медична сталь Довжина рентгенконтрастного сегменту, см (сантиметр): 3 Матеріал дистальної частини провідника: Полімерна Покриття провідника: Гідрофільне Довжина коронарного провідника, см (сантиметр): 190 Діаметр провідника, дюйм (дюйм): 0.014 Форма кінчика: Пряма Діаметр кінчика, дюйм (дюйм): 0.014 Ступінь навантаження на кінчик, грам (грам): 1.5 Коронарний балон-катетер/ C010202 - ЦЕНТРАЛЬНІ ІНТРАВЕНОЗНІ КАТЕТЕРИ, НЕТУНЕЛЬНІ Призначення: Для предилятації стандартних уражень Довжина балона, мм (міліметр): 9 Діаметр балона, мм (міліметр): 2.75 Покриття: Гідрофільне Профіль верхівки, дюйм (дюйм):0.016 Номінальний тиск балону, Атм (стандартна атмосфера): 6 Номінальний тиск розриву балону, Атм (стандартна атмосфера): 16 Система доставки: тип RX (Monorail) Діаметр сумісного провідника, дюйм (дюйм): 0.014 Діаметр проксимального шафту, F (Французька шкала): 1.95 Діаметр дистального шафту, F (Французька шкала): 2.67 Довжина катетера, см (сантиметр): 140 Діаметр входження у стеноз, дюйм (дюйм): 0.016 Діаметр проходження стенозу, дюйм (дюйм): 0.041 Коронарний балон-катетер/ C010202 - ЦЕНТРАЛЬНІ ІНТРАВЕНОЗНІ КАТЕТЕРИ, НЕТУНЕЛЬНІ Призначення: Для предилятації стандартних уражень Довжина балона, мм (міліметр): 9 Діаметр балона, мм (міліметр): 3 Покриття: Гідрофільне Профіль верхівки, дюйм (дюйм): 0.016 Номінальний тиск балону, Атм (стандартна атмосфера): 6 Номінальний тиск розриву балону, Атм (стандартна атмосфера): 16 Система доставки: тип RX (Monorail) Діаметр сумісного провідника, дюйм (дюйм): 0.014 Діаметр проксимального шафту, F (Французька шкала): 1.95 Діаметр дистального шафту, F (Французька шкала): 2.67 Довжина катетера, см (сантиметр): 140 Діаметр входження у стеноз, дюйм (дюйм): 0.016 Діаметр проходження стенозу, дюйм (дюйм): 0.043 Коронарний балон-катетер/ C010202 - ЦЕНТРАЛЬНІ ІНТРАВЕНОЗНІ КАТЕТЕРИ, НЕТУНЕЛЬНІ Призначення: Для постдилятації стандартних уражень Довжина балона, мм (міліметр): 8 Діаметр балона, мм (міліметр): 3.5 Покриття: Гідрофільне Профіль верхівки, дюйм (дюйм): 0.016 Номінальний тиск балону, Атм (стандартна атмосфера): 12 Номінальний тиск розриву балону, Атм (стандартна атмосфера): 20 Система доставки: тип RX (Monorail) Діаметр сумісного провідника, дюйм (дюйм): 0.014 Діаметр проксимального шафту, F (Французька шкала): 1.95 Діаметр дистального шафту, F (Французька шкала): 2.67 Довжина катетера, см (сантиметр): 140 Діаметр входження у стеноз, дюйм (дюйм): 0.016 Діаметр проходження стенозу, дюйм (дюйм): 0.031 Цінова пропозиція подається без урахування податку на додану вартість, але з урахуванням транспортних витрат, економічно обґрунтований прибуток, який Постачальник планує отримати в результаті продажу, кошти на покриття ризиків та/або додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, інші витрати, необхідні для виконання проєкту Договору до моменту його повного завершення. Сума укладеного договору про закупівлю буде враховувати податок на додану вартість у разі, коли Постачальник (переможець закупівлі) є платником податку на додану вартість, а операція з поставки товару підлягає оподаткуванню податком на додану вартість. 1.1. Товар має бути належним чином зареєстровані в Україні у передбаченому законодавством порядку та відповідати національним та/або міжнародним стандартам. 1.2. Поставка Товару здійснюється за рахунок Постачальника. 1.3. Поставка товару здійснюється на умовах DDP – аптечний склад Замовника (відповідно до вимог Міжнародних правил «Інкотермс-2010») за адресою: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,98-Б. Товар має бути поставлений Постачальником за замовленням Замовника окремими партіями протягом 3-х робочих днів з дня отримання замовлення або, у разі виникнення нагальної потреби Замовника, в повному обсязі однією поставкою (УВАГА!!! Поданням пропозиції або підписанням договору Учасник/Постачальник підтверджує, що Товар є у нього в наявності, а також те, що країною-походженням товару не є російська федерація/республіка біларусь/ісламська республіка іран). Замовлення направляються Постачальнику засобами електронної пошти або в телефонному режимі, які зазначені в реквізитах Договору про закупівлю. Розрахунок за поставлену партію товару здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати поставки замовленої партії товару належної якості на склад Замовника на підставі видаткової накладної. Навантажувально-розвантажувальні роботи включаються в вартість товару та здійснюються силами Постачальника, в тому числі занесення товару на склад Замовника. 1.4. Укладення договору за результатами закупівлі здійснюється в паперовій формі з проставлянням підписів та печаток уповноважених представників без можливості підписання договору за допомогою ЕЦП. Перед укладенням договору Переможець/Постачальник надсилає проєкт договору на електронну пошту вказану на майданчику або в проєкті договору для узгодження. УВАГА! Характеристики запропонованого Учасником товару повинна бути відображена в специфікації розміщеній на електронному майданчику та відповідати характеристикам товару визначеним Замовником проектом договору. При цьому найменування товару може відрізнитись від зазначеного Замовником в запиті, але характеристики мають бути зазначені такі, які вказані Замовником. Перед розміщенням пропозиції рекомендуємо Учасникам обов’язково ознайомитись з умовами проекту договору та вимогами до предмету закупівлі, оскільки поля профілів можуть містити не повну інформацію порівняно з описом товару зазначеному в описі до товару, а також містити значення «від» та «до». Змовником закуповується товар з чіткими характеристиками. Заміна товару на «той, який є у Постачальника» не допускається. До поставки приймається лише товар, який зазначений в специфікації на майданчику та відповідно відображений в договорі.!!!!! У разі, якщо товару запропонований Учасником не буде відповідати характеристикам визначеним Замовником пропозицію Учасника буде відхилено, як таку, яка не відповідає умовам оголошеної закупівлі та умовам договору. Країною-походження товару не може бути російська федерація/республіка біларусь/ісламська республіка іран.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Провідник для реканалізації оклюзій, матеріал внутр. cтержня: нержавіюча мед. сталь, Довжина рентгенконтрастного сегменту 3 см, покриття: гідрофільне, Довжина коронарного провідника 190 см:, діаметр провідника 0,014 дюйм, форма кінчика: пряма

25
штука
21029 , Україна , Вінницька область , Вінниця , Хмельницьке шосе, 98-Б ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняДля реканалізації оклюзійвід 1Активна04-09-2026, 11:11
Матеріал внутрішнього cтержняНержавіюча медична стальвід 1Активна04-09-2026, 11:11
Покриття провідникаГідрофільневід 1Активна04-09-2026, 11:11
Форма кінчикаПрямавід 1Активна04-09-2026, 11:11
Довжина рентгенконтрастного сегменту, смвід 3.0 до 3.0сантиметрАктивна04-09-2026, 11:11
Довжина коронарного провідника, смвід 190.0 до 190.0сантиметрАктивна04-09-2026, 11:11
Ступінь навантаження на кінчик, грамвід 1.5 до 1.5грамАктивна04-09-2026, 11:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Коронарний балон-катетер:для предил. станд. ураж., L бал: 9 мм, Ø бал:2,75 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,67F, L кат.:140 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,041"

2
штука
21029 , Україна , Вінницька область , Вінниця , Хмельницьке шосе, 98-Б ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняДля предилятації стандартних ураженьвід 1Активна04-09-2026, 11:11
ПокриттяГідрофільневід 1Активна04-09-2026, 11:11
Система доставкитип RX (Monorail)від 1Активна04-09-2026, 11:11
Довжина балона, ммвід 9.0 до 9.0міліметрАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр балона, ммвід 2.75 до 2.75міліметрАктивна04-09-2026, 11:11
Профіль верхівки, дюймвід 0.016 до 0.016дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Номінальний тиск балону, Атмвід 6.0 до 20.0стандартна атмосфераАктивна04-09-2026, 11:11
Номінальний тиск розриву балону, Атмвід 12.0 до 25.0стандартна атмосфераАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр сумісного провідника, дюймвід 0.014 до 0.014дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр проксимального шафту, Fвід 1.95 до 1.95Французька шкалаАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр дистального шафту, Fвід 2.67 до 2.67Французька шкалаАктивна04-09-2026, 11:11
Довжина катетера, смвід 140.0 до 140.0сантиметрАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр входження у стеноз, дюймвід 0.016 до 0.016дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр проходження стенозу, дюймвід 0.041 до 0.041дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Коронарний балон-катетер:для предил. станд. ураж., L бал: 9 мм, Ø бал:3 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,67F, L кат.:140 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,043"

2
штука
21029 , Україна , Вінницька область , Вінниця , Хмельницьке шосе, 98-Б ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняДля предилятації стандартних ураженьвід 1Активна04-09-2026, 11:11
ПокриттяГідрофільневід 1Активна04-09-2026, 11:11
Система доставкитип RX (Monorail)від 1Активна04-09-2026, 11:11
Довжина балона, ммвід 9.0 до 9.0міліметрАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр балона, ммвід 3.0 до 3.0міліметрАктивна04-09-2026, 11:11
Профіль верхівки, дюймвід 0.016 до 0.016дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Номінальний тиск балону, Атмвід 6.0 до 20.0стандартна атмосфераАктивна04-09-2026, 11:11
Номінальний тиск розриву балону, Атмвід 12.0 до 25.0стандартна атмосфераАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр сумісного провідника, дюймвід 0.014 до 0.014дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр проксимального шафту, Fвід 1.95 до 1.95Французька шкалаАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр дистального шафту, Fвід 2.67 до 2.67Французька шкалаАктивна04-09-2026, 11:11
Довжина катетера, смвід 140.0 до 140.0сантиметрАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр входження у стеноз, дюймвід 0.016 до 0.016дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр проходження стенозу, дюймвід 0.043 до 0.043дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Коронарний балон-катетер:постдил. станд. ураж., L бал: 8 мм, Ø бал:3,5 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,67F, L кат.:140 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,031"

1
штука
21029 , Україна , Вінницька область , Вінниця , Хмельницьке шосе, 98-Б ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняДля постдилятації стандартних ураженьвід 1Активна04-09-2026, 11:11
ПокриттяГідрофільневід 1Активна04-09-2026, 11:11
Система доставкитип RX (Monorail)від 1Активна04-09-2026, 11:11
Довжина балона, ммвід 8.0 до 8.0міліметрАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр балона, ммвід 3.5 до 3.5міліметрАктивна04-09-2026, 11:11
Профіль верхівки, дюймвід 0.016 до 0.016дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Номінальний тиск балону, Атмвід 6.0 до 20.0стандартна атмосфераАктивна04-09-2026, 11:11
Номінальний тиск розриву балону, Атмвід 12.0 до 25.0стандартна атмосфераАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр сумісного провідника, дюймвід 0.014 до 0.014дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр проксимального шафту, Fвід 1.95 до 1.95Французька шкалаАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр дистального шафту, Fвід 2.67 до 2.67Французька шкалаАктивна04-09-2026, 11:11
Довжина катетера, смвід 140.0 до 140.0сантиметрАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр входження у стеноз, дюймвід 0.016 до 0.016дюймАктивна04-09-2026, 11:11
Діаметр проходження стенозу, дюймвід 0.031 до 0.031дюймАктивна04-09-2026, 11:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:13:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:11:31
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:11:31
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:11:31
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:11:31
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:11:31
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:11:31
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ