Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 11:22. Дата останніх змін - 04-09-2026, 11:22

Фармацевтична продукція (Аргінін гідрохлорид (ТІВОРТІН ФОРТЕ) розчин для інфузій, 84 мг/мл по 100 мл, Ксилат (КСИЛАТ) розчин для інфузій по 200 мл)

Фармацевтична продукція (Аргінін гідрохлорид (ТІВОРТІН ФОРТЕ) розчин для інфузій, 84 мг/мл по 100 мл, Ксилат (КСИЛАТ) розчин для інфузій по 200 мл)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003797-a Фармацевтична продукція (Аргінін гідрохлорид (ТІВОРТІН ФОРТЕ) розчин для інфузій, 84 мг/мл по 100 мл, Ксилат (КСИЛАТ) розчин для інфузій по 200 мл) від замовника Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003797-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-002935-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 11:22
по 09-09-2026, 00:00

У сумі договору буде врахований податок на додану вартість у разі, коли постачальник товару є платником податку на додану вартість, а операція з постачання товару підлягає оподаткуванню податком на додану вартість.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
42056.07
42 056,07 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
ЄДРПОУ:22863747 Досьє YouControl
Контактна особа:ТУРУБАРОВА ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА
Телефон:+380442543212
E-mail:turubarova@endocenter.com.ua
Місцезнаходження:
01021, Україна, м. Київ,Київ, Кловський узвіз, 13А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 84 мг/мл по 100 мл

150
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННArginine hydrochlorideвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Класифікація згідно АТХB05XB01від 1Активна04-09-2026, 11:06
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Доза діючої речовини84 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Об'єм100від 1Активна04-09-2026, 11:06
Тип пакуванняПляшка, Флаконвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ксилат розчин для інфузій по 200 мл

20
штука
01021 , Україна , м. Київ , Київ , Кловський узвіз, 13А ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytes in combination with other drugsвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Класифікація згідно АТХB05XA31від 1Активна04-09-2026, 11:06
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Магнію хлориду гексагідрату0.1 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Кальцію хлориду дигідрату0.1 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Натрію хлориду6 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Ксилітолу50 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Натрію ацетат2,6 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 11:06
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 11:06
Об`єм200мілілітрАктивна04-09-2026, 11:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:22:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:06:34
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений Товар здійснюються на підставі видаткової накладної за фактом поставки Товару протягом 30 календарних днів, шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на поточний рахунок Постачальника.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка Товару за Договором здійснюється окремими партіями згідно заявок Замовника, виходячи з поточної потреби Замовника, визначеної у відповідній заявці.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:06:32
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:06:32
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:06:32
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:06:32
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:06:32
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ