Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:58. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:58

Пробірки для забору капілярної крові: 0.25 мл, 10×45 мм, з наповнювачем ЕДТА К2, бузкова кришка, стерильна, ПЕТ-пробірка з поліпропіленовою пробкою, плоске дно, аспіраційний забір; Контейнер для забору калу стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1; Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, стійкий до автоклавування, 100 мл, №1; Пробірка типу Eppendorf:Об'єм 1,5 мл. кришка Пласка, З градуюванням, З полем для нотаток, З застібкою, Нестерильна, розмір пробірки: 10,8x41 кришка Пробка

Пробірки для забору капілярної крові: 0.25 мл, 10×45 мм, з наповнювачем ЕДТА К2, бузкова кришка, стерильна, ПЕТ-пробірка з поліпропіленовою пробкою, п... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003491-a Пробірки для забору капілярної крові: 0.25 мл, 10×45 мм, з наповнювачем ЕДТА К2, бузкова кришка, стерильна, ПЕТ-пробірка з поліпропіленовою пробкою, плоске дно, аспіраційний забір; Контейнер для забору калу стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1; Контейнер для забору від замовника Військова частина А 3267 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003491-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-004140-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:58
по 09-09-2026, 00:00

Пробірки для забору капілярної крові: Об'єм, мл: 0.25, Розмір, мм: 10х45, Наявність наповнювача +, Наповнювач: ЕДТА К2, Колір кришки: Бузковий, Стерильність +, Наявність капіляру +, Матеріал пробірки: Поліетилентерефталат, Матеріал кришки: Поліпропілен, Тип кришки: Пробка, Метод забору крові: Аспіраційний, Дно пробірки: Плоске; Пробірка типу Eppendorf:Об'єм 1,5 мл. кришка Пласка, З градуюванням, З полем для нотаток, З застібкою, Нестерильна, розмір пробірки: 10,8x41 кришка Пробка

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
36720
36 720 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Військова частина А 3267
ЄДРПОУ:08462912 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталія Присяжнюк
Телефон:+380968969472
E-mail:apteka_3267@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
31100, Україна, Хмельницька область,м. Староконстантинів, вул. Героїв Крут, 8
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірки для забору капілярної крові: 0.25 мл, 10×45 мм, з наповнювачем ЕДТА К2, бузкова кришка, стерильна, ПЕТ-пробірка з поліпропіленовою пробкою, плоске дно, аспіраційний забір

5 000
штука
31101 , Україна , Хмельницька область , Старокостянтинів , Героїв Крут,8 ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм, мл0.25від 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Розмір, мм10х45від 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
НаповнювачЕДТА К2від 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Колір кришкиБузковийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Матеріал пробіркиПоліетилентерефталатвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Матеріал кришкиПоліпропіленвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Тип кришкиПробкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Метод забору кровіАспіраційнийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Дно пробіркиПлоскевід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Наявність наповнювачаТакАктивна04-09-2026, 10:56
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 10:56
Наявність капіляруТакАктивна04-09-2026, 10:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Контейнер для забору калу стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1

30
штука
31101 , Україна , Хмельницька область , Старокостянтинів , Героїв Крут,8 ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна04-09-2026, 10:56
Матеріал дослідженняКалвід 1Активна04-09-2026, 10:56
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 10:56
ГрадуюванняНіАктивна04-09-2026, 10:56
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна04-09-2026, 10:56
Об'єм30мілілітрАктивна04-09-2026, 10:56
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 10:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, стійкий до автоклавування, 100 мл, №1

100
штука
31101 , Україна , Хмельницька область , Старокостянтинів , Героїв Крут,8 ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняСечавід 1Активна04-09-2026, 10:56
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна04-09-2026, 10:56
СтерильністьТакАктивна04-09-2026, 10:56
ГрадуюванняТакАктивна04-09-2026, 10:56
Стійкість до автоклавуванняТакАктивна04-09-2026, 10:56
Об'єм100мілілітрАктивна04-09-2026, 10:56
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 10:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пробірка типу Eppendorf:Об'єм 1,5 мл. кришка Пласка, З градуюванням, З полем для нотаток, З застібкою, Нестерильна, розмір пробірки: 10,8x41 кришка Пробка

500
штука
31101 , Україна , Хмельницька область , Старокостянтинів , Героїв Крут,8 ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма кришкиПласкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Наявність градуюванняЗ градуюваннямвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Наявність поля для нотатокЗ полем для нотатоквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Наявність застібкиЗ застібкоювід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
СтерильністьНестерильнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Тип кришкиПробкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:56
Об'ємвід 1.5 до 1.5мілілітрАктивна04-09-2026, 10:56
Діаметр пробіркивід 10.8 до 10.8міліметрАктивна04-09-2026, 10:56
Довжина пробіркивід 41.0 до 41.0міліметрАктивна04-09-2026, 10:56
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:58:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:56:55
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:56:56
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:56:56
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:56:56
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:56:56
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:56:56
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ