Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:45. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:45

«Підгузки для дорослих (НК 024:2023: 11239 — Підгузник для дорослих) (НК 031:2024: T040101 ПІДГУЗКИ ДЛЯ НЕТРИМАННЯ); пелюшки для дорослих (НК 024:2023: 60709 – Пелюшка вбирає) (НК 031:2024: T04010299 Абсорбційні підкладки – інше)», згідно ДК 021:2015: 33750000-2 - Засоби для догляду за малюками

«Підгузки для дорослих (НК 024:2023: 11239 — Підгузник для дорослих) (НК 031:2024: T040101 ПІДГУЗКИ ДЛЯ НЕТРИМАННЯ); пелюшки для дорослих (НК 024:2023... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003104-a «Підгузки для дорослих (НК 024:2023: 11239 — Підгузник для дорослих) (НК 031:2024: T040101 ПІДГУЗКИ ДЛЯ НЕТРИМАННЯ); пелюшки для дорослих (НК 024:2023: 60709 – Пелюшка вбирає) (НК 031:2024: T04010299 Абсорбційні підкладки – інше)», згідно ДК 021:2015: 33750000-2 - Засоби для догляду за малюками від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" М. КРЕМЕНЧУКА від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003104-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-003982-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:45
по 09-09-2026, 10:48

Країною походження товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран.Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
378993.9
378 993,90 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" М. КРЕМЕНЧУКА
ЄДРПОУ:38742846 Досьє YouControl
Контактна особа:Чернушенко Ольга Володимирівна
Телефон:+380679662906
E-mail:ekocentr3@ukr.net
Місцезнаходження:
39627, Україна, Полтавська область,місто Кременчук, квартал 278, буд. 13-Б
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: S, охоплення талії: 50-100 см, поглинання: 1001-1500 мл

9 600
штука
39627 , Україна , Полтавська область , місто Кременчук , квартал 278, буд. 13-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківSвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії від (см)від 50 до 100сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії до (см)від 50 до 100сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Поглинання, млвід 1001 до 1500мілілітрАктивна04-09-2026, 10:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: M, охоплення талії: 70-130 см, поглинання: 1020-3000 мл

4 470
штука
39627 , Україна , Полтавська область , місто Кременчук , квартал 278, буд. 13-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії від (см)від 70 до 130сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії до (см)від 70 до 130сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Поглинання, млвід 1020 до 3000мілілітрАктивна04-09-2026, 10:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: L, охоплення талії: 83-155 см, поглинання: 1240-3650 мл

4 410
штука
39627 , Україна , Полтавська область , місто Кременчук , квартал 278, буд. 13-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії від (см)від 83 до 155сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії до (см)від 83 до 155сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Поглинання, млвід 1240 до 3650мілілітрАктивна04-09-2026, 10:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 1250-3650 мл

1 410
штука
39627 , Україна , Полтавська область , місто Кременчук , квартал 278, буд. 13-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії від (см)від 90 до 175сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Охоплення талії до (см)від 90 до 175сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Поглинання, млвід 1250 до 3650мілілітрАктивна04-09-2026, 10:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пелюшки одноразові: Абсорбуючий матеріал, Гіпоалергенність, Водонепроникна зворотня сторона пелюшки, Матеріал: Розпушена целюлоза, Ширина: 60 см, Довжина: 90 см, Поглинання від: 900 мл

9 240
штука
39627 , Україна , Полтавська область , місто Кременчук , квартал 278, буд. 13-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалРозпушена целюлозавід 1Активна04-09-2026, 10:43
Абсорбуючий матеріалТакАктивна04-09-2026, 10:43
ГіпоалергенністьТакАктивна04-09-2026, 10:43
Водонепроникна зворотня сторона пелюшкиТакАктивна04-09-2026, 10:43
Ширинавід 60 до 60сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Довжинавід 90 до 90сантиметрАктивна04-09-2026, 10:43
Поглинаннявід 900мілілітрАктивна04-09-2026, 10:43
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:45:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:43:57
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється в розмірі 100 % упродовж 20 (двадцяти) календарних днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу рахунку на оплату товару, видаткової накладної на Товар.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк поставки товару: поставка здійснюється у період з дати укладання договору до 31 грудня 2026 року, але не пізніше 5 календарних днів з дати отримання заявок Замовника. Допускається подача заявок Замовником для поставки товару частинами.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:55
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ