Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:43. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:43

Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл, Лінкоміцин,розчин для ін'єкцій, 300мг/мл 1мл, Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула

Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл, Лінкоміцин,розчин для ін'єкцій, 300мг/мл 1мл, Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 ... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003096-a Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл, Лінкоміцин,розчин для ін'єкцій, 300мг/мл 1мл, Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула від замовника Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003096-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-002850-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:43
по 09-09-2026, 10:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
78500
78 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
ЄДРПОУ:01999626 Досьє YouControl
Контактна особа:КНП "ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні" КНП "ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні"
Телефон:380534844839
E-mail:tender.lil.hp@gmail.com
Місцезнаходження:
39800, Україна, Полтавська область,Горішні Плавні (Комсомольськ), ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 10
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Лінкоміцин,розчин для ін'єкцій, 300мг/мл 1мл

500
штука
39800 , Україна , Полтавська область , Горішні Плавні (Комсомольськ) , ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLincomycinвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Класифікація згідно АТХJ01FF02від 1Активна04-09-2026, 10:43
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Об'єм1 млвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Доза діючої речовини300 мг/млвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна04-09-2026, 10:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл

70
штука
39800 , Україна , Полтавська область , Горішні Плавні (Комсомольськ) , ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
hydrogen peroxide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AX01від 1Активна04-09-2026, 10:43
Класифікація згідно МННHydrogen peroxideвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, Розчин для зовнішнього застосування, воднийвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Доза діючої речовини3 %від 1Активна04-09-2026, 10:43
Тип пакуванняБанка, Флакон, Флакон полімерний, Флакон полімерний з розпилювачем, Флакон полімерний укупорений кришкою з насадкою, Флакон склянийвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Об'єм200мілілітрАктивна04-09-2026, 10:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула

3 500
штука
39800 , Україна , Полтавська область , Горішні Плавні (Комсомольськ) , ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
articaine, combinations
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННArticaine, combinationsвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Класифікація згідно АТХN01BB58від 1Активна04-09-2026, 10:43
Доза діючої речовини40 мг/0,01 мгвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Тип пакуванняКарпула, Картриджвід 1Активна04-09-2026, 10:43
Об'єм1.7мілілітрАктивна04-09-2026, 10:43
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:43:43
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:43:36
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          14
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:36
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:36
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:36
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:36
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:43:36
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ