Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 09:57. Дата останніх змін - 04-09-2026, 09:57

Комплект одягу медичного та покриття операційного Стегновий № 2

Комплект одягу медичного та покриття операційного Стегновий № 2... Державна закупівля - UA-2026-09-04-001761-a Комплект одягу медичного та покриття операційного Стегновий № 2 від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-001761-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-010480-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 09:57
по 09-09-2026, 00:00

Очікувана вартість закупівлі вказана без урахування суми ПДВ

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
99858
99 858 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:02007578 Досьє YouControl
Контактна особа:Алла Іваницька
Телефон:+380664277901
E-mail:allaivanickaja@ukr.net
Місцезнаходження:
42100, Україна, Сумська область,смт. Недригайлів, вул. Шкільна, буд. 12
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Комплекти операційного покриття

89
штука
42100 , Україна , Сумська область , селище Недригайлів , вул. Шкільна, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид основного покриттяПрямокутневід 1Активна04-09-2026, 09:56
ПризначенняКомплект хірургічний ортопедичнийвід 1Активна04-09-2026, 09:56
Матеріал виготовлення основного покриттяСпанбонд ламінованийвід 1Активна04-09-2026, 09:56
Вид чохлівЧохол для шнура, Чохол захисний для ноги/рукивід 1Активна04-09-2026, 09:56
Вид захисту обличчяМаска медичнавід 1Активна04-09-2026, 09:56
Вид одягуХалат хірургічнийвід 1Активна04-09-2026, 09:56
Розмір одягуXLвід 1Активна04-09-2026, 09:56
Матеріал виготовлення халатуСМС+Спанбонд ламінованийвід 1Активна04-09-2026, 09:56
Наявність додаткових елементів захистуШапочкавід 1Активна04-09-2026, 09:56
Додаткові комплектаціїПелюшкавід 1Активна04-09-2026, 09:56
Вид комплектуКомплект покриття операційного та комплекту одягувід 1Активна04-09-2026, 09:56
Наявність покриття (операційне/хірургічне)ТакАктивна04-09-2026, 09:56
Довжина основного покриття (операційне/хірургічне)від 320.0 до 320.0сантиметрАктивна04-09-2026, 09:56
Ширина основного покриття (операційне/хірургічне)від 200.0 до 200.0сантиметрАктивна04-09-2026, 09:56
Щільність основного покритявід 45 до 45грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність у основоного покриття адгезивного краюТакАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність отвору в покриттіТакАктивна04-09-2026, 09:56
Кількість покриттів в комплектівід 5 до 5штукаАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність чохлаТакАктивна04-09-2026, 09:56
Кількість чохлів комплектівід 3 до 3штукаАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність бічної кишеніТакАктивна04-09-2026, 09:56
Кількість кишень в комплектівід 2 до 2штукаАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність серветки поглинаючоїТакАктивна04-09-2026, 09:56
Кількість поглинаючих серветок в комплектівід 4 до 4штукаАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність захисту для обиччяТакАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність одягу в комплектіТакАктивна04-09-2026, 09:56
Щільність одягувід 45 до 45грам на квадратний метрАктивна04-09-2026, 09:56
Кількість одиниць одягу в комплектівід 4 до 4штукаАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність бахіл в комплектіТакАктивна04-09-2026, 09:56
Кількість пар бахіл в комплектівід 4 до 4параАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність адгезивної стрічкиТакАктивна04-09-2026, 09:56
Кількість адгезивних стрічоквід 3 до 3штукаАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність марлевої серветкиНіАктивна04-09-2026, 09:56
Наявність рукавичок в комплектіНіАктивна04-09-2026, 09:56
Стерильність комплектуТакАктивна04-09-2026, 09:56
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 09:57:21
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 09:56:14
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:56:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:56:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:56:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:56:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:56:15
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ