Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 18:08. Дата останніх змін - 03-09-2026, 18:08

Ізосорбід спрей, розувастатин таблетки, вода для ін'єкцій

Ізосорбід спрей, розувастатин таблетки, вода для ін'єкцій... Державна закупівля - UA-2026-09-03-014305-a Ізосорбід спрей, розувастатин таблетки, вода для ін'єкцій від замовника Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-014305-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-017788-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 18:08
по 08-09-2026, 00:00

Інформація про товар: Ізосорбід спрей • Класифікація згідно МНН - Isosorbide dinitrate • Класифікація згідно АТХ - C01DA08 • Форма випуску - Спрей оромукозний, Спрей сублінгвальний дозований • Тип пакування - Флакон, Флакон з розпилювачем • Доза діючої речовини - 1,25 мг/дозу • Об'єм - 15 мілілітр Розувастатин таблетки • Класифікація згідно АТХ - C10AA07 • Класифікація згідно МНН - Rosuvastatin • Форма випуску - Таблетки, вкриті плівковою оболонкою • Доза діючої речовини в кожній одиниці - 20 мг • Тип пакування - Блістер Вода для ін'єкцій • Класифікація згідно АТХ - V07AB • Класифікація згідно МНН - Aqua pro injectioni • Форма випуску - Розчинник для парентерального застосування • Тип пакування - Ампула • Об'єм - 5 Фактом подання цінової пропозиції Постачальник підтверджує, що запропонований товар не походить із російської федерації/республіки білорусь/ісламської республіки іран У ціну мають бути включені прямі, загальновиробничі та адміністративні витрати з урахуванням витрат, у тому числі, але не виключно: транспортні витрати, доплати працівникам у зв’язку з втратою часу в дорозі, зв’язок, страхування, спецзасоби, а також економічно обґрунтований прибуток, який Постачальник планує отримати в результаті продажу, кошти на покриття ризиків та/або додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, усі податки і збори, обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені Постачальником для поставки Товару, інші витрати, необхідні для виконання проєкту Договору до моменту його повного завершення, а тому числі витрати на доставку документів. Відповідно до вимог законодавства, очікувана вартість предмета закупівлі вказана без урахування податку на додану вартість. Постачальник через електронний каталог подає пропозицію відповідно до вимог, установлених Замовником у запиті пропозицій постачальників в електронній системі закупівель. У пропозиції ціна подається без урахування податку на додану вартість незалежно від системи оподаткування Постачальника. Оцінка пропозицій постачальників проводиться без урахування податку на додану вартість. 1.1. Товар має бути належним чином зареєстровані в Україні у передбаченому законодавством порядку та відповідати національним та/або міжнародним стандартам. 1.2. Поставка Товару здійснюється за рахунок Постачальника. 1.3. Поставка товару здійснюється на умовах DDP – склад Замовника (відповідно до вимог Міжнародних правил «Інкотермс-2010») за адресою: м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б. Товар має бути поставлений Постачальником за замовленням Замовника окремими партіями протягом 3-х робочих днів з дня отримання замовлення. Замовлення направляються Постачальнику засобами електронної пошти або в телефонному режимі, які зазначені в реквізитах Договору про закупівлю. Розрахунок за поставлену партію товару здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати поставки замовленої партії товару належної якості на склад Замовника на підставі видаткової накладної. Навантажувально-розвантажувальні роботи включаються в вартість товару та здійснюються силами Постачальника, в тому числі занесення товару на склад Замовника. Термін придатності предмету закупівлі повинен складати на момент поставки не менше 80% від строку зберігання, який зазначається у супровідній документації на кожну партію товару або на етикетці і вважається гарантійним терміном, який обчислюється від дати виготовлення Товару. У разі поставки товару неналежної якості термін заміни товару Учасником становить 2 дні з моменту встановлення обставини щодо невідповідності товару встановленим якісним характеристикам. 1.4. Укладення договору за результатами закупівлі здійснюється в паперовій формі з проставлянням підписів та печаток уповноважених представників без можливості підписання договору за допомогою ЕЦП. У сумі договору за результатами закупівлі повинен враховуватися податок на додану вартість у разі, коли постачальник товару є платником податку на додану вартість, а операція з постачання товару підлягає оподаткуванню податком на додану вартість. Перед укладенням договору Переможець/Постачальник надсилає проєкт договору на електронну пошту вказану на майданчику або в проєкті договору для узгодження. УВАГА! Характеристики запропонованого Учасником товару повинна бути відображена в специфікації розміщеній на електронному майданчику та відповідати характеристикам товару визначеним Замовником проектом договору. При цьому найменування товару може відрізнитись від зазначеного Замовником в запиті, але характеристики мають бути зазначені такі, які вказані Замовником. Перед розміщенням пропозиції рекомендуємо Учасникам обов’язково ознайомитись з умовами проекту договору та вимогами до предмету закупівлі, оскільки поля профілів можуть містити не повну інформацію порівняно з описом товару зазначеному в описі до товару. У разі, якщо товару запропонований Учасником не буде відповідати характеристикам визначеним Замовником пропозицію Учасника буде відхилено, як таку, яка не відповідає умовам оголошеної закупівлі та умовам договору.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
40000
40 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
ЄДРПОУ:39183149 Досьє YouControl
Сайт:http://vcc.vmr.gov.ua
Контактна особа:Ольга ВШИВКОВА
Телефон:+380669584882
E-mail:zakupivli_kardio@ukr.net
Місцезнаходження:
21029, Україна, Вінницька область,м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ізосорбід, спрей, 1,25 мг/дозу, по 15 мл

20
штука
21029 , Україна , Вінницька область , Вінниця , Хмельницьке шосе, 98-Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
isosorbide dinitrate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННIsosorbide dinitrateвід 1Активна03-09-2026, 18:05
Класифікація згідно АТХC01DA08від 1Активна03-09-2026, 18:05
Форма випускуСпрей оромукозний, Спрей сублінгвальний дозованийвід 1Активна03-09-2026, 18:05
Тип пакуванняФлакон, Флакон з розпилювачемвід 1Активна03-09-2026, 18:05
Доза діючої речовини1,25 мг/дозувід 1Активна03-09-2026, 18:05
Об'єм15мілілітрАктивна03-09-2026, 18:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг

6 020
штука
21029 , Україна , Вінницька область , Вінниця , Хмельницьке шосе, 98-Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
rosuvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC10AA07від 1Активна03-09-2026, 18:05
Класифікація згідно МННRosuvastatinвід 1Активна03-09-2026, 18:05
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 18:05
Доза діючої речовини в кожній одиниці20 мгвід 1Активна03-09-2026, 18:05
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 18:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл

200
штука
21029 , Україна , Вінницька область , Вінниця , Хмельницьке шосе, 98-Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
aqua pro injectioni
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХV07ABвід 1Активна03-09-2026, 18:05
Класифікація згідно МННAqua pro injectioniвід 1Активна03-09-2026, 18:05
Форма випускуРозчинник для парентерального застосуваннявід 1Активна03-09-2026, 18:05
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 18:05
Об'єм5від 1Активна03-09-2026, 18:05
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 18:08:16
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 18:05:33
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 18:05:33
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 18:05:33
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 18:05:33
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 18:05:33
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 18:05:33
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ