Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 17:39. Дата останніх змін - 03-09-2026, 17:39

Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Ацикловір таблетки по 400 мг, Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл, Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл, Рінгера розчин для інфузій 250 мл, Рокуронію бромід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл

Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Ацикловір... Державна закупівля - UA-2026-09-03-014139-a Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Ацикловір таблетки по 400 мг, Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл, Хлоропірамін, розчин для від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-014139-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-017646-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 17:39
по 08-09-2026, 01:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
222242.99
222 242,99 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
ЄДРПОУ:01984263 Досьє YouControl
Контактна особа:Олексик Антон Олександрович
Телефон:380322755405
E-mail:infekciyna@ukr.net
Місцезнаходження:
79010, Україна, Львівська область,Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл

500
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
etamsylate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEtamsylateвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини125 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно АТХC03DA04від 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл

2 000
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
chloropyramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AC03від 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно МННChloropyramineвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі

4 000
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A03AD02
Класифікатор МНН(1)
drotaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'єм2 млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл

300
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
norepinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННNorepinephrineвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно АТХC01CA03від 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуКонцентрат для розчину для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'єм4 млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Спирт етиловий 96% 100 мл.

1 000
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
ethanol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEthanolвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно АТХD08AX08від 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуРозчинвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Вміст спирту96 %від 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'єм100мілілітрАктивна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

500
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
diphenhydramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AA02від 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно МННDiphenhydramineвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Ацикловір таблетки по 400 мг

1 000
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
aciclovir
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAciclovirвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно АТХJ05AB01від 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуТаблетки, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини400 мгвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл

35
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
nifuroxazide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA07AX03від 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно МННNifuroxazideвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуСуспензія оральнавід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини200 мг/5млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 17:38
Об'єм90мілілітрАктивна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл

40
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026
Класифікатор МНН
ambroxol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR05CB06від 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно МННAmbroxolвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуСиропвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини15 мг/5 млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'єм100 млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Рінгера розчин для інфузій 250 мл

485
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняКонтейнер, Пакет, Пляшка, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Кальцію хлориду дигідрату0.32 мг/мл, 0.33 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Натрію хлориду8.6 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Об`ємвід 250 до 250мілілітрАктивна03-09-2026, 17:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Рокуронію бромід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл

20
штука
79010 , Україна , Львівська область , Львів , ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 54 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM03AC09від 1Активна03-09-2026, 17:38
Класифікація згідно МННRocuronium bromideвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 17:38
Об'ємвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна03-09-2026, 17:38
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:39:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:38:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          90
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:38:57
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:38:57
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:38:57
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:38:57
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:38:57
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ