Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 17:27. Дата останніх змін - 03-09-2026, 17:27

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 10 мл; Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл; Піперацилін/тазобактам, порошок(ліофілізат) для розчину , по 4 г/0,5 г; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 10 мл; Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин д... Державна закупівля - UA-2026-09-03-014045-a Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 10 мл; Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл; від замовника ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-014045-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-017572-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 17:27
по 08-09-2026, 12:00

Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 млFluticasone, R03BA05, 1 мг/мл, Суспензія для інгаляцій, 2 мл, Контейнер

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
216500
216 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
ЄДРПОУ:43291042 Досьє YouControl
Сайт:http://odkl.chv.ua/
Контактна особа:Вікторія Ворожбит
Телефон:+380996683500
E-mail:juristodkl@gmail.com
Місцезнаходження:
58023, Україна, Чернівецька область,м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 10 мл

200
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
theophylline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTheophyllineвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно АТХR03DA04від 1Активна03-09-2026, 17:27
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 17:27
Об'єм10мілілітрАктивна03-09-2026, 17:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл

336
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
mannitol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05BC01від 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно МННMannitolвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Доза діючої речовини150 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Об'єм200від 1Активна03-09-2026, 17:27
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна03-09-2026, 17:27
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл

200
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
tranexamic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно АТХB02AA02від 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно МННTranexamic acidвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Об'єм10мілілітрАктивна03-09-2026, 17:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Піперацилін/тазобактам, порошок(ліофілізат) для розчину , по 4 г/0,5 г

50
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
piperacillin and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPiperacillin and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно АТХJ01CR05від 1Активна03-09-2026, 17:27
Доза діючої речовини4 г/0,5 гвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін'єкцій, Порошок ліофілізований для приготування розчину для інфузій, Порошок для розчину для інфузій, Порошок для розчину для ін'єкцій, Ліофілізат для розчину для інфузій, Порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій, Порошок для концентрату для розчину для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

1 000
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOndansetronвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно АТХA04AA01від 1Активна03-09-2026, 17:27
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Об'єм2від 1Активна03-09-2026, 17:27
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 17:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл

240
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytes in combination with other drugsвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно АТХB05BB04від 1Активна03-09-2026, 17:27
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Сорбітолу60 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Натрію лактату19 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Натрію хлориду6 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Кальцію хлориду дигідрату0.1 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Об`єм200мілілітрАктивна03-09-2026, 17:27
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 17:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 мл

2 000
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННFluticasoneвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Класифікація згідно АТХR03BA05від 1Активна03-09-2026, 17:27
Доза діючої речовини1 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Форма випускуСуспензія для інгаляційвід 1Активна03-09-2026, 17:27
Тип пакуванняКонтейнервід 1Активна03-09-2026, 17:27
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна03-09-2026, 17:27
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:27:34
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:27:06
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:27:06
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:27:06
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:27:06
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:27:06
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:27:06
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ