Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 17:23. Дата останніх змін - 03-09-2026, 17:23

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл; Моксифлоксацин розчин для інфузій, 400 мг/250 мл, по 250 мл; Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0; Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл; Моксифл... Державна закупівля - UA-2026-09-03-014010-a Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл; Моксифлоксацин розчин для інфузій, 400 мг/250 мл, по 250 мл; Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0; Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; від замовника Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області» від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-014010-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-017419-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 17:23
по 08-09-2026, 00:00

Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
53071.78
53 071,78 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
ЄДРПОУ:37027405 Досьє YouControl
Сайт:https://health.mvs.gov.ua/kyiv
Контактна особа:Дарина Загоруйко
Телефон:+380938838803
E-mail:kudelkinad@gmail.com
Місцезнаходження:
04050, Україна, Київська область,м. Київ, вул. П.Майбороди, 19
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл

50
штука
Україна ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
propofol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPropofolвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Класифікація згідно АТХN01AX10від 1Активна03-09-2026, 17:22
Форма випускуЕмульсія для ін`єкцій, Емульсія для ін`єкцій або інфузій, Емульсія для ін'єкцій та інфузій, Емульсія для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Тип пакуванняАмпула, Флакон скляний з гумовою пробкою та ковпачком типу фліп-офф, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Об'єм20мілілітрАктивна03-09-2026, 17:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл

50
штука
Україна ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна03-09-2026, 17:22
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Об'єм20 млвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл

100
штука
Україна ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна03-09-2026, 17:22
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна03-09-2026, 17:22
Об'єм5 млвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Моксифлоксацин розчин для інфузій, 400 мг/250 мл, по 250 мл

200
штука
Україна ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
moxifloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMoxifloxacinвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Класифікація згідно АТХJ01MA14від 1Активна03-09-2026, 17:22
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Доза діючої речовини400 мгвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна03-09-2026, 17:22
Об'єм250 млвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0

100
штука
Україна ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01DE01
Класифікатор МНН(1)
cefepime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCefepimeвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Класифікація згідно АТХJ01DE01від 1Активна03-09-2026, 17:22
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г

50
штука
Україна ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
meropenem
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMeropenemвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Класифікація згідно АТХJ01DH02від 1Активна03-09-2026, 17:22
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій, Порошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г

100
штука
Україна ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cefazolin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DB04від 1Активна03-09-2026, 17:22
Класифікація згідно МННCefazolinвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна03-09-2026, 17:22
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 17:22
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:23:57
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:22:39
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:22:39
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:22:39
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:22:39
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:22:39
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:22:39
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ