Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 17:16. Дата останніх змін - 03-09-2026, 17:16

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, з додатковою голкою, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою та додатковою голкою в комплекті, з ковпачком для блокування голки, серветка спиртова та відкривач для ампул у комплекті

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, з додатковою голкою, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шп... Державна закупівля - UA-2026-09-03-013952-a Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, з додатковою голкою, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою та додатковою голкою в комплекті, з ковпачком для блокування від замовника ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-013952-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-017456-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 17:16
по 08-09-2026, 10:00

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, з додатковою голкою, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприци: Вид: Шприц ін'єкційний, Об'єм, мл: 5 мілілітр, Стерильність +, Кількість застосувань: Одноразовий, Наявність голки: В комплекті, Наявність додаткової голки +, Наявність ковпачка для блокування голки +, Саморуйнування -, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO +, Тип: 3-х компонентний, Серветка спиртова в комплекті +, Відкривач для ампул +

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
28500
28 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
ЄДРПОУ:43291042 Досьє YouControl
Сайт:http://odkl.chv.ua/
Контактна особа:Вікторія Ворожбит
Телефон:+380996683500
E-mail:juristodkl@gmail.com
Місцезнаходження:
58023, Україна, Чернівецька область,м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, з додатковою голкою, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO

7 200
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна03-09-2026, 17:16
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна03-09-2026, 17:16
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна03-09-2026, 17:16
Тип3-х компонентнийвід 1Активна03-09-2026, 17:16
Об'єм, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна03-09-2026, 17:16
Наявність додаткової голкиТакАктивна03-09-2026, 17:16
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна03-09-2026, 17:16
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 17:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою та додатковою голкою в комплекті, з ковпачком для блокування голки, серветка спиртова та відкривач для ампул у комплекті

200
штука
58023 , Україна , Чернівецька область , м.Чернівці , вул.Руська 207-А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна03-09-2026, 17:16
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна03-09-2026, 17:16
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна03-09-2026, 17:16
Тип3-х компонентнийвід 1Активна03-09-2026, 17:16
Об'єм, мл5мілілітрАктивна03-09-2026, 17:16
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 17:16
Наявність додаткової голкиТакАктивна03-09-2026, 17:16
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна03-09-2026, 17:16
СаморуйнуванняНіАктивна03-09-2026, 17:16
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна03-09-2026, 17:16
Серветка спиртова в комплектіТакАктивна03-09-2026, 17:16
Відкривач для ампулТакАктивна03-09-2026, 17:16
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:16:39
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:16:10
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:16:10
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:16:10
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:16:10
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:16:10
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 17:16:10
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ