Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:49. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:49

Пробірки лабораторні (не вакуумні): полістирол, 10 мл, Ø16×100 мм, округле дно, прозорі, прямий край, нестерильні; Пробірки типу Falcon 15 мл,17х120мм, стерильна, гвинтова кришка із зовнішнім різьбленням, форма дна: конічна, з градуюванням, з полем для нотаток, можна використовувати в автоклаві та центрифузі, для роботи з світлочутливими матеріалами, код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Пробірки лабораторні (не вакуумні): полістирол, 10 мл, Ø16×100 мм, округле дно, прозорі, прямий край, нестерильні; Пробірки типу Falcon 15 мл,17х120мм... Державна закупівля - UA-2026-09-03-013437-a Пробірки лабораторні (не вакуумні): полістирол, 10 мл, Ø16×100 мм, округле дно, прозорі, прямий край, нестерильні; Пробірки типу Falcon 15 мл,17х120мм, стерильна, гвинтова кришка із зовнішнім різьбленням, форма дна: конічна, з градуюванням, з полем для нотаток, можна використовувати в автоклаві та від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОРНОМОРСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-013437-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-016556-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:49
по 08-09-2026, 11:00

Поставка Товару, навантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються власними силами та за власний рахунок Постачальника за адресою: 68004, м. Чорноморськ, Одеська область, вул. Віталія Шума, 4.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
99788.21
99 788,21 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОРНОМОРСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:01982212 Досьє YouControl
Сайт:https://chml.lic.org.ua
Контактна особа:Ірина Петренко
Телефон:+380486846824
E-mail:petrenko_pz@ukr.net
Місцезнаходження:
68004, Україна, Одеська область,місто Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірки лабораторні (не вакуумні): полістирол, 10 мл, Ø16×100 мм, округле дно, прозорі, прямий край, нестерильні

31 000
штука
68004 , Україна , Одеська область , м. Чорноморськ , вул. Віталія Шума, 4 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма днаОкруглавід 1Активна03-09-2026, 16:47
Матеріал пробіркиПолістиролвід 1Активна03-09-2026, 16:47
Край пробіркиПрямийвід 1Активна03-09-2026, 16:47
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 16:47
Об'єм, мл10мілілітрАктивна03-09-2026, 16:47
Діаметр пробірки, мм16міліметрАктивна03-09-2026, 16:47
Довжина пробірки, мм100міліметрАктивна03-09-2026, 16:47
Наявність наповнювачаНіАктивна03-09-2026, 16:47
Наявність градуюванняНіАктивна03-09-2026, 16:47
Наявність поля для нотатокНіАктивна03-09-2026, 16:47
Прозорість пробіркиТакАктивна03-09-2026, 16:47
Пробірка центрифужнаНіАктивна03-09-2026, 16:47
АвтоклавуванняНіАктивна03-09-2026, 16:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пробірки типу Falcon 15 мл,17х120мм, стерильна, гвинтова кришка із зовнішнім різьбленням, форма дна: конічна, з градуюванням, з полем для нотаток, можна використовувати в автоклаві та центрифузі, для роботи з світлочутливими матеріалами

150
штука
68004 , Україна , Одеська область , м. Чорноморськ , вул. Віталія Шума, 4 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип кришкиГвинтова із зовнішнім різьбленнямвід 1Активна03-09-2026, 16:47
Форма днаКонічнавід 1Активна03-09-2026, 16:47
Об'єм, мл15мілілітрАктивна03-09-2026, 16:47
Діаметр пробірки, мм17міліметрАктивна03-09-2026, 16:47
Довжина пробірки, мм120міліметрАктивна03-09-2026, 16:47
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 16:47
Вільно від ДНК людини, ДНКз, РНКз, пирогенів, інгібіторів ПЛРТакАктивна03-09-2026, 16:47
Наявність стійкої базиНіАктивна03-09-2026, 16:47
Наявність градуюванняТакАктивна03-09-2026, 16:47
Наявність поля для нотатокТакАктивна03-09-2026, 16:47
АвтоклавуванняТакАктивна03-09-2026, 16:47
Пробірка центрифужнаТакАктивна03-09-2026, 16:47
Для роботи з світлочутливими матеріаламиТакАктивна03-09-2026, 16:47
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:49:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:47:45
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата Замовником за фактично поставлений Товар, який зазначений у видатковій накладній та відповідає Специфікації (Додаток №1 до Договору), здійснюється шляхом безготівкового перерахунку на банківський рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з дати поставки Товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється до 31.12.2026 року дрібнооптовими партіями на підставі заявок від Замовника. Строк поставки Товару повинен становити не більше 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання Постачальником заявки (повідомлення) на електрону адресу або по телефону. Кількість таких заявок не ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:47:46
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:47:46
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:47:46
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:47:46
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:47:46
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:47:46
          Способи підтвердження:
          Документ
          , Строк дії банківської гарантії повинен перевищувати строк дії договору не менше ніж на 30 календарних днів.
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          30
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:47:46
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ