Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:21. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:21

Лікарські засоби

Лікарські засоби... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012626-a Лікарські засоби від замовника Власівський пансіонат для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012626-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-015375-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:21
по 08-09-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
35447.26
35 447,26 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Власівський пансіонат для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням
ЄДРПОУ:22219526 Досьє YouControl
Сайт:http://vlaspans.at.ua
Контактна особа:Ганна Бріч
Телефон:+380523652323
E-mail:sz1981@meta.ua
Місцезнаходження:
27552, Україна, Кіровоградська область,Олександрійський район, селище Власівка, вул. Східна, 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сена таблетки, 70 мг

1 000
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A06AB06
Класифікатор МНН(1)
senna glycosides
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA06AB06від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННSenna glycosidesвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини70 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг

1 500
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуКапсули, Таблетки, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини200 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флакон, Стріпвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Валеріани екстракт таблетки, вкриті оболонкою, по 20 мг

1 000
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
valerianae radix
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CM09від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННValerianae radixвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблетки вкриті оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістер, Пачка, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ципрофлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг

200
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ciprofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл

30
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
viride nitens
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AXвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННViride nitensвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, спиртовийвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняФлакон-крапельниця, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Об'ємвід 10мілілітрАктивна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл

20
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
hydrogen peroxide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AX01від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННHydrogen peroxideвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, Розчин для зовнішнього застосування, воднийвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини3 %від 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняФлакон полімерний, Флакон полімерний укупорений кришкою з насадкою, Флакон полімерний з розпилювачем, Банка, Флакон, Флакон склянийвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Об'єм100мілілітрАктивна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Еналаприл таблетки по 10 мг

1 200
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enalapril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEnalaprilвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно АТХC09AA02від 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Еналаприл таблетки по 20 мг

1 200
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enalapril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEnalaprilвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно АТХC09AA02від 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Амброксол таблетки по 30 мг

400
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ambroxol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR05CB06від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННAmbroxolвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини30 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Німесулід, гранули (порошок гранульований) для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г

90
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
nimesulide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AX17від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННNimesulideвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуГранули для приготування оральної суспензії, Порошок гранульований для оральної суспензії, Гранули, Гранули для оральної суспензіївід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини100 мг/2 гвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняПакет однодозовий, Сашевід 1Активна03-09-2026, 16:19
Вага2грамАктивна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Ксилометазолін краплі назальні 1 мг/мл по 10 мл

30
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
xylometazoline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННXylometazolineвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно АТХR01AA07від 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуКраплі назальнівід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини1мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Об'єм10мілілітрАктивна03-09-2026, 16:19
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Декаметоксин, таблетки, по 0,2 мг

400
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
decamethoxine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDecamethoxineвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно АТХR02AA20від 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини0,2 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Блістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 20мг, фенобарбітал 18,26мг, м'яти олія 1,42мг) краплі оральні по 25 мл

10
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
barbiturates in combination with other drugs
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CB02від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННBarbiturates in combination with other drugsвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуКраплі оральнівід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти20 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Фенобарбітал18,26 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Олія м’яти1,42 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Об'єм25мілілітрАктивна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Омепразол капсули по 40 мг

600
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуКапсуливід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини40 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г

30
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
comb drug
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD03AXвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуМазьвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини7,5 мг/40 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Об'єм40 гвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняТубавід 1Активна03-09-2026, 16:19
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг

400
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
loperamide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA07DA03від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННLoperamideвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, що диспергуються, Капсули твердівід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини2 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Силімарин,таблетки, вкриті оболонкою, по 22,5мг

240
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
silymarin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA05BA03від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННSilymarinвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблетки,вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини22,5 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг

100
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ketorolac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB15від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННKetorolacвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Фенітоїн, таблетки, по 117 мг

180
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
phenytoin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPhenytoinвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно АТХN03AB02від 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини117 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Левофлоксацин, таблетки по 500 мг

10
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
levofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01MA12від 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННLevofloxacinвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуТаблетки, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняФлакон, Блістервід 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг

300
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, Капсуливід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняБлістервід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини500 мгвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 58 г

5
штука
27552 , Україна , Кіровоградська область , Власівка , Східна,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD03AX03від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Класифікація згідно МННDexpanthenolвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Форма випускуПіна нашкірнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Доза діючої речовини50 мг/гвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Об'єм58 гвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
Тип пакуванняФлакон, Контейнер, Тубавід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:19
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:21:40
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:19:13
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки здійснюються за фактично отриманий Товар не пізніше останнього дня місяця, в якому виписана накладна.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар постачається «Замовнику» партіями, протягом трьох днів (без врахування вихідних та святкових днів) з моменту подачі «Постачальником» заявки від «Замовника» з зазначенням номенклатури та кількості товару.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:19:14
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:19:14
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:19:14
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:19:14
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:19:14
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ