Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:18. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:18

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл; Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Гл... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012530-a Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Теофілін розчин для для від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012530-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-015279-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
13292
13 292 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
ЄДРПОУ:38459325 Досьє YouControl
Контактна особа:Валентина Падусенко
Телефон:+380536232665
E-mail:padusenko.valia@gmail.com
Місцезнаходження:
37800, Україна, Полтавська область,місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:18
по 08-09-2026, 08:00

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Лікарські засоби, для яких визначена одиниця виміру «штуки», зазначаються в найменшій одиниці. Наприклад, 100 шт. - це кількість таблеток, ампул, флаконів тощо.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

300
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
metamizole sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм2 млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл

50
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХV06DC01від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини400 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм20від 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

200
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм1від 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл

200
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
diclofenac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB05від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм3мілілітрАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл

100
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
theophylline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTheophyllineвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХR03DA04від 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг

600
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуКапсули, Таблетки, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини200 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флакон, Стріпвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

50
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм1 млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

400
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
magnesium sulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл

300
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм5 млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

10
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм200 млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл

50
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
thiosulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННThiosulfateвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХV03AB06від 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини300 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

200
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор АТХ(0)
A03AD02
Класифікатор МНН(1)
drotaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм2 млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл

50
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
furosemide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC03CA01від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННFurosemideвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм2мілілітрАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз

10
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
salbutamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБалон аерозольний, Контейнер однодозовий, Контейнер з дозуючим клапаном, розпилюючою насадклю та наконечником, Контейнер, Балон з дозуючим клапаном та насадкою-інгалятором з захисним ковпачком, Балон алюмінієвий, Балон з дозуючим клапаномвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини100 мкг/дозавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуІнгаляція під тиском, Інгаляція під тиском, суспензія, Аерозоль для інгаляцій, дозований, Аерозоль для інгаляційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННSalbutamolвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХR03AC02від 1Активна03-09-2026, 16:15
Кількість200дозаАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

100
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
metoclopramide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм2мілілітрАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл

20
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
chlorhexidine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AC02від 1Активна03-09-2026, 16:15
МННChlorhexidineвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини0.05 %від 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм100 млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл

10
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026
Класифікатор МНН
ammonia
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR07ABвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННAmmoniaвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини10 г/100 млвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Об'єм40мілілітрАктивна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг

200
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAcetylsalicylic acidвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХN02BA01, B01AC06від 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуТаблетки шипучі, Таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою, Таблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Стріп, Блістер, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг

200
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMedicinal charcoalвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХA07BA01від 1Активна03-09-2026, 16:15
Форма випускуТаблетки, Капсулавід 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини250 мгвід 1Активна03-09-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг

300
штука
37800 , Україна , Полтавська область , Хорол , Михайла Полонського, 34 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, Капсуливід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:15
Тип пакуванняБлістервід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:15
Доза діючої речовини500 мгвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:15
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:18:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:15:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:15:56
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:15:56
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:15:56
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:15:56
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:15:56
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ