Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:13. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:13

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012407-a Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012407-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-015255-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:13
по 08-09-2026, 08:00

Рукавички нітрилові, нестерильні, без пудри, розміри L -5000 пар, M-15000 пар, S -5000 пар,Простирадла медичні одноразові 10 рулонів, Шпатель ВОЛЕС отоларингологічний стерильний, дерев`яний шліфований(152x18x1,6мм) -6000 шт.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
85820
85 820 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44131265 Досьє YouControl
Контактна особа:Вдовцова Оксана Валеріївна
Телефон:380671901517
E-mail:likar05012021@gmail.com
Місцезнаходження:
08290, Україна, Київська область,Бучанський район селище міського типу Гостомель, вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L

5 000
пара
08290 , Україна , Київська область , cмт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Lвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:11
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:11
Наявність пудриНіАктивна03-09-2026, 16:11
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 16:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M

15 000
пара
08290 , Україна , Київська область , cмт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Mвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:11
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:11
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 16:11
Наявність пудриНіАктивна03-09-2026, 16:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шпатель Отоларингологічний стерильний, одноразовий, дерев'яний, не посилений

6 000
штука
08290 , Україна , Київська область , cмт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалДеревовід 1Активна03-09-2026, 16:11
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна03-09-2026, 16:11
ПризначенняОтоларингологіявід 1Активна03-09-2026, 16:11
Посилення додатковими ребрамиНіАктивна03-09-2026, 16:11
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 16:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S

5 000
пара
08290 , Україна , Київська область , cмт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:11
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Sвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:11
Наявність пудриНіАктивна03-09-2026, 16:11
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 16:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Простирадла медичні одноразові

10
штука
08290 , Україна , Київська область , cмт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПерфораціяНівід 1Активна03-09-2026, 16:11
СтерильністьНестерильневід 1Активна03-09-2026, 16:11
Розмір0,6х100від 1Активна03-09-2026, 16:11
ВикористанняОдноразовевід 1Активна03-09-2026, 16:11
ФасуванняРулонвід 1Активна03-09-2026, 16:11
МатеріалСпанбондвід 1Активна03-09-2026, 16:11
Щільність17від 1Активна03-09-2026, 16:11
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 16:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:13:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:11:41
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          14
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:12:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:12:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:12:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:12:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:12:30
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ