Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:54. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:54

Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи

Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи... Державна закупівля - UA-5ee003abcbcb48b7883a55089b15f307 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи від замовника Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради від 03.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-011813-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-014667-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:54
по 08-09-2026, 00:00

1. Постачальник на етапі укладання договору надає довідку про кінцевого бенефіціарного власника. 2. Постачальник, в якості підтвердження, з урахуванням вимог пп. 3 п. 64 ПКМУ №822 на момент укладення договору надає Замовнику оригінал довідки про походження товару, та якою виробник, або представник, або дилер, або дистриб’ютор, уповноважений виробником (якщо їх відповідні повноваження щодо вчинення правочинів на розповсюдження його продукції поширюються на територію України) гарантує, що товар не вироблений на території країн-агресорів та не пов'язаний з отриманням доходів громадянами країни - агресора чи пов’язаних з нею осіб; юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства країни-агресора чи пов’язаних з нею осіб; юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіциарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є країна – агресор чи пов’язані з нею особи, громадянин країни – агресора чи пов’язані з ними особи або юридичні особи; створені та зареєстровані відповідно до законодавства країни-агресора чи пов’язаних з нею осіб.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
195673.12
195 673,12 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради
ЄДРПОУ:01981477 Досьє YouControl
Контактна особа:Севідова Ліна Іванівна
Телефон:380991810788
E-mail:romny_crl@ukr.net
Місцезнаходження:
42000, Україна, Сумська область,Ромни, бульвар Європейський, будинок 24
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон

12
штука
42000 , Україна , Сумська область , Ромни , бульвар Європейський, будинок 24 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
alteplase
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'ємНе нормуєтьсявід 1Активна03-09-2026, 15:53
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:53
Класифікація згідно МННAlteplaseвід 1Активна03-09-2026, 15:53
Класифікація згідно АТХB01AD02від 1Активна03-09-2026, 15:53
Форма випускуЛіофілізат для розчину для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 15:53
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 15:53
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 15:53
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:54:10
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:53:07
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений Товар здійснюються згідно Договору та видаткової накладної шляхом безготівкового перерахунку грошових коштів на рахунок Постачальника по факту відвантаження при наявності фінансування на протязі 10 робочих днів з дати отримання фінансування.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          1. Постачальник забезпечує поставку Товару партіями до 31.12.2026 року. 2. Товар постачається партіями на підставі заявки від Замовника протягом 15 календарних дні. 3. Місце поставки (передачі) Товару: 42000; бул. Європейський 24, м. Ромни, Сумська область. 4. Право власності на Товар переходить від ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          15
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:53:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:53:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:53:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:53:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:53:42
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ