Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:53. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:53

Перев’язувальні матеріали

Перев’язувальні матеріали... Державна закупівля - UA-2026-09-03-011743-a Перев’язувальні матеріали від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-011743-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-014380-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:53
по 08-09-2026, 08:00

Пластир бактерицидний 10000 шт., Бинт 5*10 350 шт., Бинт 7*14 500шт., Вата 150шт.. джгут для венозних маніпуляцій автоматичний для дорослих 11шт.. Автоматичний джгут для дітей 4 шт., Серветки марлеві медичні стерильні 10х10 500шт.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
22080
22 080 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44131265 Досьє YouControl
Контактна особа:Вдовцова Оксана Валеріївна
Телефон:380671901517
E-mail:likar05012021@gmail.com
Місцезнаходження:
08290, Україна, Київська область,Бучанський район селище міського типу Гостомель, вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, білизна 70%

350
штука
08290 , Україна , Київська область , смт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна03-09-2026, 15:51
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна03-09-2026, 15:51
Довжина5.0метрАктивна03-09-2026, 15:51
Кількість одиниць в упаковці1одиницяАктивна03-09-2026, 15:51
Білизнавід 70відсотокАктивна03-09-2026, 15:51
Ширина0.1метрАктивна03-09-2026, 15:51
Стерильність бинтаНіАктивна03-09-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%

500
штука
08290 , Україна , Київська область , смт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна03-09-2026, 15:51
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна03-09-2026, 15:51
Довжина7.0метрАктивна03-09-2026, 15:51
Ширина0.14метрАктивна03-09-2026, 15:51
Кількість одиниць в упаковці1одиницяАктивна03-09-2026, 15:51
Стерильність бинтаНіАктивна03-09-2026, 15:51
Білизнавід 70відсотокАктивна03-09-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Серветка медична марлева стерильна, 10смх10см , 8 шарів, тип марлі 17

500
штука
08290 , Україна , Київська область , смт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір10 x 10від 1Активна03-09-2026, 15:51
Тип марлі17від 1Активна03-09-2026, 15:51
МатеріалМарлявід 1Активна03-09-2026, 15:51
Кількість шарів8штукаАктивна03-09-2026, 15:51
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Вата медична нестерильна 200 г.

150
штука
08290 , Україна , Київська область , смт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал100% бавовнавід 1Активна03-09-2026, 15:51
Вага200 гвід 1Активна03-09-2026, 15:51
Форма викладенняЗіг-заг, Pулонвід 1Активна03-09-2026, 15:51
ГіпоалергенністьТакАктивна03-09-2026, 15:51
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 15:51
Засміченістьвід 0.0 до 0.7відсотокАктивна03-09-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пластир: медичний, стерильний, бактерицидний, полімерна основа, без абсорбуючої подушки, довжина: 5-10 см, ширина: 2-3 см, вид: смужка

10 000
штука
08290 , Україна , Київська область , смт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидСмужкавід 1Активна03-09-2026, 15:51
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна03-09-2026, 15:51
ОсноваПолімернавід 1Активна03-09-2026, 15:51
ТипМедичнийвід 1Активна03-09-2026, 15:51
Ширинавід 2.0 до 3.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:51
БактерицидністьТакАктивна03-09-2026, 15:51
Довжинавід 5.0 до 10.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Джгут

4
штука
08290 , Україна , Київська область , смт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал фурнітуриПластиквід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:51
Сфера застосуванняВ медичних закладахвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:51
Матеріал пристроюГумово-тканнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:51
Довжинавід 35.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:51
Стоп-фіксаторТак, НіАктивна03-09-2026, 15:51
Ширинавід 2.5 до 2.5сантиметрАктивна03-09-2026, 15:51
ПряжкаТак, НіАктивна03-09-2026, 15:51
Липучка фіксаторТак, НіАктивна03-09-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Джгут

11
штука
08290 , Україна , Київська область , смт. Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал фурнітуриПластиквід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:51
Сфера застосуванняВ медичних закладахвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:51
Матеріал пристроюГумово-тканнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:51
Довжинавід 48.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:51
Стоп-фіксаторТак, НіАктивна03-09-2026, 15:51
Ширинавід 2.5 до 2.5сантиметрАктивна03-09-2026, 15:51
ПряжкаТак, НіАктивна03-09-2026, 15:51
Липучка фіксаторТак, НіАктивна03-09-2026, 15:51
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:53:31
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:51:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за товар проводяться протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          14
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:52:56
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:52:56
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:52:56
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:52:56
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:52:56
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ