Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:54. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:54

Левотироксин таблетки по 100 мг, Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг, Арипіпразол, таблетки, по 10 мг, Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл, Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл, Холекальциферол, таблетки (капсули), 500 МО, Декскетопрофен таблетки, вкриті плівковою оболонкою 25 мг, Диклофенак гель/мазь 50 мг/г по 100 гр, Кальцію глюконат таблетки 500 мг, Тербінафін, крем/гель, 1 %, по 15 г, Німесулід, гранули (порошок гранульований) для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г, Сольовий розчини для промивання носа: краплі назальні, натрію хлориду 6,5 мг/мл, флакон по 10 мл, Дротаверин таблетки 40 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г, Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Оксиметазолін спрей назальний 0,5мг/мл по 10 мл, Рисперидон, розчин оральний, 1 мг/мл, по 30 мл, Цефіксим порошок для оральної суспензії 100 мг/5 мл 60 мл, Тіамазол таблетки, вкриті плівковою оболонкою 5 мг

Левотироксин таблетки по 100 мг, Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг, Арипіпразол, таблетки, по 10 мг, Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього ... Державна закупівля - UA-2026-09-03-011680-a Левотироксин таблетки по 100 мг, Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг, Арипіпразол, таблетки, по 10 мг, Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл, Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл, Холекальциферол, таблетки (капсули), 500 МО, Декскетопрофен від замовника Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-011680-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-010886-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
30684.95
30 684,95 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського
ЄДРПОУ:03189222 Досьє YouControl
Сайт:http://www.zdbi.org.ua/
Контактна особа:Заєць Олександр Олександрович
Телефон:+380535331278
E-mail:zdbi@ukr.net
Місцезнаходження:
38100, Україна, Полтавська область,Зіньків, вул.Соборності, 91
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:54
по 08-09-2026, 07:00

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Левотироксин таблетки по 100 мг

250
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLevothyroxine sodiumвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХH03AA01від 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини100 мкгвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг

30
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAzithromycinвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуКапсули, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХJ01FA10від 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Арипіпразол, таблетки, по 10 мг

120
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAripiprazoleвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХN05AX12від 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуТаблетки, Таблетки, що диспергуються в ротовій порожнинівід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняСтрип, Блістер, Контейнервід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл

10
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AXвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННViride nitensвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, спиртовийвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлакон-крапельниця, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Об'ємвід 10мілілітрАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл

10
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуСуспензія оральнавід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини200 мг/ 5млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 15:49
Об'єм100мілілітрАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Холекальциферол, таблетки (капсули), 500 МО

500
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННColecalciferolвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХA11CC05від 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуТаблетки, Капсули м'яківід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини500 МО, 12,5 мкг (500 МО)від 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Декскетопрофен таблетки, вкриті плівковою оболонкою 25 мг

100
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE17від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННDexketoprofenвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини25 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Диклофенак гель/мазь 50 мг/г по 100 гр

5
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM02AA15від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуГель, Мазьвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини50 мг/гвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняТуба, Контейнер, Туба алюмінієвавід 1Активна03-09-2026, 15:49
Вага100грамАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Кальцію глюконат таблетки 500 мг

300
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA12AA03від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННCalcium gluconateвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Тербінафін, крем/гель, 1 %, по 15 г

15
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTerbinafineвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХD01AE15від 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуГель, Кремвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняТубавід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини0,01 г/г, 10 мг/гвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Вага15грамАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Німесулід, гранули (порошок гранульований) для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г

150
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AX17від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННNimesulideвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуГранули для приготування оральної суспензії, Порошок гранульований для оральної суспензії, Гранули, Гранули для оральної суспензіївід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини100 мг/2 гвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняПакет однодозовий, Сашевід 1Активна03-09-2026, 15:49
Вага2грамАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Сольовий розчини для промивання носа: краплі назальні, натрію хлориду 6,5 мг/мл, флакон по 10 мл

30
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХR01AX10від 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуКраплі назальнівід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини6,5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлакон поліетиленовий з дозатором, Флакон з клапаном-насосом, Флакон склянийвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Об'єм10мілілітрАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Дротаверин таблетки 40 мг

120
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблеткивід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини40 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г

40
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХA07CAвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуПорошок дозований, Порошок для орального розчинувід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняСаше, Пакет, Пакетиквід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини18,9 гвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл

5
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytes in combination with other drugsвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХB05BB04від 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Сорбітолу60 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Натрію лактату19 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Натрію хлориду6 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Кальцію хлориду дигідрату0.1 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Об`єм200мілілітрАктивна03-09-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Оксиметазолін спрей назальний 0,5мг/мл по 10 мл

15
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR01AA05від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННOxymetazolineвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуСпрей назальнийвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Об'єм10від 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлакон, Флакон з дозаторомвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Рисперидон, розчин оральний, 1 мг/мл, по 30 мл

15
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННRisperidoneвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно АТХN05AX08від 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуРозчин оральнийвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини1 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлакон скляний з кришкою недоступною для відкриття дітьми, Флакон, Флакон скляний з кришкою з контролем першого відкриттявід 1Активна03-09-2026, 15:49
Об'єм30мілілітрАктивна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Цефіксим порошок для оральної суспензії 100 мг/5 мл 60 мл

5
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DD08від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННCefiximeвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуПорошок для приготування суспензії, Гранули для оральної суспензіївід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини100 мг/5 млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Об'єм60 млвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Тіамазол таблетки, вкриті плівковою оболонкою 5 мг

250
штука
38100 , Україна , Полтавська область , м. Зіньків , вул. Соборності, 91 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХH03BB02від 1Активна03-09-2026, 15:49
Класифікація згідно МННThiamazoleвід 1Активна03-09-2026, 15:49
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 15:49
Доза діючої речовини5 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:54:16
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:49:02
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник оплачує 100 % вартості фактично поставленого товару шляхом перерахування грошових коштів згідно з рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту поставки Товару та підписання представниками Сторін накладної, за умови наявності відп ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка товару здійснюється, згідно з заявками Замовника, транспортом Постачальника чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника один раз на тиждень протягом 5-ти робочих днів з 8.00 до 16.00 з моменту отримання заявки від відповідальної особи Замовника, яка передається телефонним зв’язком а ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:49:00
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:49:00
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:49:00
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:49:00
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:49:00
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ