Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:50. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:50

Підгузники (8 амбулаторія)

Підгузники (8 амбулаторія)... Державна закупівля - UA-2026-09-03-011437-a Підгузники (8 амбулаторія) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-011437-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-014274-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:50
по 09-09-2026, 09:00

Поставка Товару здійснюється власними силами та за власний рахунок Постачальника за адресою: м. Тернопіль, ,вул.Степана Бандери,72 до складу (І поверх) . Завантажувально-розвантажувальні роботи проводяться силами та за рахунок Постачальника. поставка здійснюється двома партіями (до 15 жовтня, до 15 листопада)

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
186930
186 930 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради
ЄДРПОУ:38645610 Досьє YouControl
Контактна особа:Петяк Тетяна
Телефон:380671723280
E-mail:tcpmsd.buh@ukr.net
Місцезнаходження:
46025, Україна, Тернопільська область,Тернопіль, ВУЛИЦЯ Василя Костянтина Острозького,будинок 6
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пелюшка одноразова,розмір: 90x60,гіпоалергенна,з абсорбуючим матеріалом,адгезивний край,целюлоза,нестерильна,поглинання від 800 мілілітрів

3 600
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
МатеріалЦелюлозавід 1Активна03-09-2026, 15:42
Ширинавід 60 до 60сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Абсорбуючий матеріалТакАктивна03-09-2026, 15:42
Поглинаннявід 800.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Довжинавід 90 до 90сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
ГіпоалергенністьТакАктивна03-09-2026, 15:42
Адгезивний крайТакАктивна03-09-2026, 15:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 2501-3000 мл

180
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Поглинання, млвід 2501.0 до 3000.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії від (см)від 90.0 до 175.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії до (см)від 90.0 до 175.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: L, охоплення талії: 83-155 см, поглинання: 2001-2500 мл

2 700
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії до (см)від 83.0 до 155.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Поглинання, млвід 2001.0 до 2500.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії від (см)від 83.0 до 155.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: S, охоплення талії: 50-100 см, поглинання: 1501-2000 мл

270
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Розмір підгузківSвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії від (см)від 50.0 до 100.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Поглинання, млвід 1501.0 до 2000.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії до (см)від 50.0 до 100.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Підгузки для дітей

540
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип підгузківПідгузкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
БрендLiberoвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Розмірвід 7одиницяАктивна03-09-2026, 15:42
Поглинання, млвід 1000.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Кількість одиниць в упаковці шт.від 25штукаАктивна03-09-2026, 15:42
Вагова група, (до) кгвід 26 до 26кілограмАктивна03-09-2026, 15:42
Вагова група, (від) кгвід 16кілограмАктивна03-09-2026, 15:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Підгузки для дорослих

270
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
ВидПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії до (см)від 160.0 до 160.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Поглинання, млвід 1510.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії від (см)від 120.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Кількість одиниць в упаковцівід 10штукаАктивна03-09-2026, 15:42
Кількість крапельвід 6.5штукаАктивна03-09-2026, 15:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Підгузки для дорослих

270
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії до (см)від 150.0 до 150.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Поглинання, млвід 2650.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії від (см)від 92.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Наявність клейкої стрічкиТак, НіАктивна03-09-2026, 15:42
Кількість одиниць в упаковцівід 30штукаАктивна03-09-2026, 15:42
Кількість крапельвід 7.0штукаАктивна03-09-2026, 15:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Підгузки для дорослих

1 170
штука
Україна , Тернопільська область , Тернопіль , Степана Бандери, 72 ,
по 15-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії до (см)від 122.0 до 122.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Поглинання, млвід 2100.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:42
Охоплення талії від (см)від 70.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:42
Наявність клейкої стрічкиТак, НіАктивна03-09-2026, 15:42
Кількість одиниць в упаковцівід 30штукаАктивна03-09-2026, 15:42
Кількість крапельвід 6.0штукаАктивна03-09-2026, 15:42
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:44:26
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:43:01
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:43:23
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:43:23
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:43:23
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:43:23
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:43:23
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ