Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:42. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:42

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл; Тіотриазолін, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 4 мл; Тіотриазолін, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г; Прегабалін, капсули, по 75 мг; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 5 мл; Вінпоцетин, концентрат для розчину для інфузій (розчин для ін'єкцій), 5 мг/мл, по 2 мл; Лінкоміцин розчин для ін'єкцій 300 мг/мл по 2 мл; Тіаміну хлорид (вітамін В1), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Піридоксин (вітамін В6), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Метилурацил/мірамістину мазь 5 мг/50 мг, туба по 15 г; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Омепразол капсули по 20 мг; Гентаміцин,розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл, по 2 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 4 мл (1000 мг); Еналаприл таблетки по 10 мг; Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, ... Державна закупівля - UA-2026-09-03-011310-a Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл; Тіотриазолін, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 4 мл; Тіотриазолін, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-011310-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-014304-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
256717
256 717 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:01998928 Досьє YouControl
Контактна особа:Оксана Кожухар
Телефон:+380686056152
E-mail:oksanakozhukhar@ukr.net
Місцезнаходження:
66700, Україна, Одеська область,селище Захарівка, вул. Центральна, буд. 40
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:42
по 08-09-2026, 08:00

Постачальник гарантує, що товари, які передаються за цим договором, відповідають вимогам щодо безпечності та якості. Товар, що поставляється не має бути походженням з Російської федерації і республіки Білорусь, та Ісламської Республіки Іран. У разі поставки товару походженням з Російської федерації і республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, такий товар не приймається Покупцем. Зазначати країну-походження товару, що підтверджується довідкою.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

2 000
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
diphenhydramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AA02від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННDiphenhydramineвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
chloropyramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AC03від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННChloropyramineвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл

1 000
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ascorbic acid (vit c)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA11GA01від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННAscorbic acid (vit C)від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм2від 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Тіотриазолін, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 4 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
tiazotic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХC01EB23від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННTiazotic acidвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм4мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Тіотриазолін, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
tiazotic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХC01EB23від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННTiazotic acidвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм2мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г

50
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
comb drug
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD03AXвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуМазьвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини7,5 мг/40 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм40 гвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняТубавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Прегабалін, капсули, по 75 мг

100
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
pregabalin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN03AX16від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННPregabalinвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуКапсули тверді, Капсуливід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Блістервід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини75 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 5 мл

1 000
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
magnesium (different salts in combination)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMagnesium (different salts in combination)від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХA12CC30від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Вінпоцетин, концентрат для розчину для інфузій (розчин для ін'єкцій), 5 мг/мл, по 2 мл

1 000
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
vinpocetine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN06BX18від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННVinpocetineвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуКонцентрат для розчину для інфузій, Розчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм2мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Лінкоміцин розчин для ін'єкцій 300 мг/мл по 2 мл

200
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
lincomycin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01FF02від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННLincomycinвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини300 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм2 млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Тіаміну хлорид (вітамін В1), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
thiamine (vit b1)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA11DA01від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННThiamine (vit B1)від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Піридоксин (вітамін В6), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл

300
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
pyridoxine (vit b6)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPyridoxine (vit B6)від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Метилурацил/мірамістину мазь 5 мг/50 мг, туба по 15 г

20
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
comb drug
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD03AXвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННComb drugвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуМазьвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини5 мг/50 мгвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм15 гвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняТуба, Контейнервід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:39
СкладМетилурацил/мірамістинувід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
piracetam
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPiracetamвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХN06BX03від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини200 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл

306
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
prednisolone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPrednisoloneвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХH02AB06від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини30 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

1 000
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм1від 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг

2 009
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуКапсули, Таблетки, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини400 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флакон, Стріпвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
lidocaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLidocaineвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХN01BB02від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм2мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Омепразол капсули по 20 мг

1 008
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуКапсуливід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Гентаміцин,розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл, по 2 мл

300
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
gentamicin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННGentamicinвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХJ01GB03від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини40 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм2 млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
propofol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPropofolвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХN01AX10від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуЕмульсія для ін`єкцій, Емульсія для ін`єкцій або інфузій, Емульсія для ін'єкцій та інфузій, Емульсія для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпула, Флакон скляний з гумовою пробкою та ковпачком типу фліп-офф, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм20мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
diclofenac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB05від 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм3мілілітрАктивна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

1 000
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metamizole sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм2 млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 4 мл (1000 мг)

200
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
amikacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAmikacinвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХJ01GB06від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Об'єм4 млвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Еналаприл таблетки по 10 мг

2 000
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enalapril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEnalaprilвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХC09AA02від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблеткивід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 15:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО

100
штука
66700 , Україна , Одеська область , Захарівка , Центральна 40 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
colistin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННColistinвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Класифікація згідно АТХJ01XB01від 1Активна03-09-2026, 15:39
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Доза діючої речовини1 000 000 ОДвід 1Активна03-09-2026, 15:39
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 15:39
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:42:17
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:39:10
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:39:11
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:39:11
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:39:11
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:39:11
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:39:11
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ