Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:33. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:33

Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці, Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування, Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера від 32 мм, відкритого типу, з захисним механізмом голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 200 мм, полімерний провідник, Катетер внутрішньовенний, 24G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування, Катетер внутрішньовенний, 26G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування, Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без подовжувача, без рентгенкотрастної смужки, колорове кодування, Набор гінекологічний: склад: Шпатель гінекологічний (тип Ейра): 1 шт., дз.вагін.:розм. S - 1 шт.,щіт. гінек. цервів.:1 шт., пел. гігіен.:1 шт., бахіли:1 пара, рук. мед.:розм. M - 1 пара, скло предметне:2 шт., аплікатор ватний:1 шт.;, Комплект покриття та одягу травматологічний,покриття (9-11шт),щільність:30-35г/м2, вкомплекті:халат, шапочка,маска,чхол (1-2), адгез. стрічка (3-5) к-ть одягу 3-5 шт, к-ть пар бахіл: 2-5 пари, Комплекти операційного покриття: вид: прямокутне, довжина: 290-310 см, ширина: 150-170 см, комплектація: чохол, маска медична, халат хірургічний, кількість одиниць одягу: 1 шт, шапочка, бахіли, адгез. стрічка, пелюшка, стерильно, Маски медичні(крім захисних): киснева маска для дорослих, одноразова, нестерильна, з мішком-резервуаром та клапанами видиху, розмір 4, матеріал ПВХ, кріплення на гумових петлях, довжина кисневої трубки 200 см

Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці, Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, ... Державна закупівля - UA-2026-09-03-011036-a Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці, Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування, Катетер від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-011036-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-011509-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
188000
188 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:02004812 Досьє YouControl
Контактна особа:Забейда Олександр
Телефон:380975739572
E-mail:o.zabeida@ukr.net
Місцезнаходження:
30405, Україна, Хмельницька область,Шепетівка, вулиця Захисників України, будинок 85
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:33
по 08-09-2026, 00:00

Поставка Товару здійснюється до 31.12.2026 року дрібнооптовими партіями на підставі заявок від Замовника. Строк поставки Товару повинен становити не більше 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання Постачальником заявки. Постачальник зобов’язується на виконання термінових заявок протягом 3 (трьох) робочих днів на невелику кількість Товару. Кількість таких заявок необмежена. Поставка Товару здійснюється власними силами та за власний рахунок Постачальника за адресою: вул. Захисників України, 85, м. Шепетівка, Хмельницької області. Завантажувально-розвантажувальні роботи проводяться силами та за рахунок Постачальника.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування

500
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна03-09-2026, 15:31
Розмір канюлі18Gвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність крилецьТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кольорове кодуванняТакАктивна03-09-2026, 15:31
Захисний механізм голкиНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність подовжувачаНіАктивна03-09-2026, 15:31
Довжина катетера, мм45міліметрАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера від 32 мм, відкритого типу, з захисним механізмом голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

2 200
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна03-09-2026, 15:31
Розмір канюлі20Gвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність крилецьТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кольорове кодуванняТакАктивна03-09-2026, 15:31
Захисний механізм голкиТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність подовжувачаНіАктивна03-09-2026, 15:31
Довжина катетера, ммвід 32міліметрАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без подовжувача, без рентгенкотрастної смужки, колорове кодування

2 200
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна03-09-2026, 15:31
Розмір канюлі22Gвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність подовжувачаНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність крилецьТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кольорове кодуванняТакАктивна03-09-2026, 15:31
Довжина катетера, мм25міліметрАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер внутрішньовенний, 24G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування

2 000
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна03-09-2026, 15:31
Розмір канюлі24Gвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність додаткового ін’єкційного портуНіАктивна03-09-2026, 15:31
Захисний механізм голкиНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність подовжувачаНіАктивна03-09-2026, 15:31
Кольорове кодуванняТакАктивна03-09-2026, 15:31
Довжина катетера, мм19міліметрАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Катетер внутрішньовенний, 26G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування

100
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна03-09-2026, 15:31
Розмір канюлі26Gвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність додаткового ін’єкційного портуНіАктивна03-09-2026, 15:31
Захисний механізм голкиНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність подовжувачаНіАктивна03-09-2026, 15:31
Кольорове кодуванняТакАктивна03-09-2026, 15:31
Довжина катетера, мм19міліметрАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Маски медичні(крім захисних): киснева маска для дорослих, одноразова, нестерильна, з мішком-резервуаром та клапанами видиху, розмір 4, матеріал ПВХ, кріплення на гумових петлях, довжина кисневої трубки 200 см

600
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКисневавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:31
Кількість застосуваньОдноразовавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:31
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:31
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:31
МатеріалПолівінілхлоридвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:31
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність мішкаТакАктивна03-09-2026, 15:31
Клапани(отвори) видихуТакАктивна03-09-2026, 15:31
Розмір4одиницяАктивна03-09-2026, 15:31
Довжина кисневої трубки200сантиметрАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці

5 000
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовавід 1Активна03-09-2026, 15:31
МатеріалСпанбондвід 1Активна03-09-2026, 15:31
РозмірУніверсальнийвід 1Активна03-09-2026, 15:31
ПакуванняГрупове, Індивідуальневід 1Активна03-09-2026, 15:31
КріпленняРезинкавід 1Активна03-09-2026, 15:31
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Набор гінекологічний: склад: Шпатель гінекологічний (тип Ейра): 1 шт., дз.вагін.:розм. S - 1 шт.,щіт. гінек. цервів.:1 шт., пел. гігіен.:1 шт., бахіли:1 пара, рук. мед.:розм. M - 1 пара, скло предметне:2 шт., аплікатор ватний:1 шт.;

300
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Шпатель гінекологічний (тип Ейра)1 шт.від 1Активна03-09-2026, 15:31
Дзеркало вагінальнерозмір S - 1 шт.від 1Активна03-09-2026, 15:31
Щіточка гінекологічна цервікальна1 шт.від 1Активна03-09-2026, 15:31
Пелюшка гігієнічна1 шт.від 1Активна03-09-2026, 15:31
Бахіли1 паравід 1Активна03-09-2026, 15:31
Рукавички медичнірозмір M - 1 паравід 1Активна03-09-2026, 15:31
Скло предметне2 шт.від 1Активна03-09-2026, 15:31
Аплікатор ватний1 шт.від 1Активна03-09-2026, 15:31
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Комплекти операційного покриття: вид: прямокутне, довжина: 290-310 см, ширина: 150-170 см, комплектація: чохол, маска медична, халат хірургічний, кількість одиниць одягу: 1 шт, шапочка, бахіли, адгез. стрічка, пелюшка, стерильно

80
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид основного покриттяПрямокутневід 1Активна03-09-2026, 15:31
Вид захисту обличчяМаска медичнавід 1Активна03-09-2026, 15:31
Вид одягуХалат хірургічнийвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Наявність додаткових елементів захистуШапочкавід 1Активна03-09-2026, 15:31
Додаткові комплектаціїПелюшкавід 1Активна03-09-2026, 15:31
Довжина основного покриття (операційне/хірургічне)від 290.0 до 310.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:31
Ширина основного покриття (операційне/хірургічне)від 150.0 до 170.0сантиметрАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність у основоного покриття адгезивного краюНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність чохлаТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність бічної кишеніНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність серветки поглинаючоїНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність захисту для обиччяТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність одягу в комплектіТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кількість одиниць одягу в комплекті1штукаАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність бахіл в комплектіТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність адгезивної стрічкиТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність марлевої серветкиНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність рукавичок в комплектіНіАктивна03-09-2026, 15:31
Стерильність комплектуТакАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Комплект покриття та одягу травматологічний,покриття (9-11шт),щільність:30-35г/м2, вкомплекті:халат, шапочка,маска,чхол (1-2), адгез. стрічка (3-5) к-ть одягу 3-5 шт, к-ть пар бахіл: 2-5 пари

50
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКомплект хірургічний травматологічнийвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Вид захисту обличчяМаска медичнавід 1Активна03-09-2026, 15:31
Вид одягуХалат хірургічнийвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Наявність додаткових елементів захистуШапочкавід 1Активна03-09-2026, 15:31
Вид комплектуКомплект покриття операційного та комплекту одягувід 1Активна03-09-2026, 15:31
Щільність основного покритявід 30 до 35грам на квадратний метрАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність у основоного покриття адгезивного краюТакАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність отвору в покриттіТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кількість покриттів в комплектівід 9 до 11штукаАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність чохлаТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кількість чохлів комплектівід 1 до 2штукаАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність бічної кишеніНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність серветки поглинаючоїНіАктивна03-09-2026, 15:31
Кількість одиниць одягу в комплектівід 3 до 5штукаАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність бахіл в комплектіТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кількість пар бахіл в комплектівід 2 до 5параАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність адгезивної стрічкиТакАктивна03-09-2026, 15:31
Кількість адгезивних стрічоквід 3 до 5штукаАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність марлевої серветкиНіАктивна03-09-2026, 15:31
Наявність рукавичок в комплектіНіАктивна03-09-2026, 15:31
Стерильність комплектуТакАктивна03-09-2026, 15:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 200 мм, полімерний провідник

300
штука
30405 , Україна , Хмельницька область , Шепетівка , вулиця Захисників України, будинок 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип провідникаПолімернийвід 1Активна03-09-2026, 15:31
Розмір, Fr6Французька шкалаАктивна03-09-2026, 15:31
Зовнішній діаметр, мм2міліметрАктивна03-09-2026, 15:31
Робоча довжина катетера, мм200міліметрАктивна03-09-2026, 15:31
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:33:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:31:58
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:31:59
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:31:59
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:31:59
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:31:59
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:31:59
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ