Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:23. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:23

Мікропробірка 5,0 мл ПП, з гвинт. пробкою і градуюровкою, з полем для запису, з базою, типу Eppendorf

Мікропробірка 5,0 мл ПП, з гвинт. пробкою і градуюровкою, з полем для запису, з базою, типу Eppendorf... Державна закупівля - UA-2026-09-03-010651-a Мікропробірка 5,0 мл ПП, з гвинт. пробкою і градуюровкою, з полем для запису, з базою, типу Eppendorf від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ПА­ТО­ЛО­ГО­АНА­ТО­МІ­ЧНЕ БЮРО ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-010651-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-008078-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:23
по 08-09-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
9442.99
9 442,99 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ПА­ТО­ЛО­ГО­АНА­ТО­МІ­ЧНЕ БЮРО ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
ЄДРПОУ:25508067 Досьє YouControl
Контактна особа:Максим Петровський
Телефон:+380972429969
E-mail:vopab_vinn@ukr.net
Місцезнаходження:
21018, Україна, Вінницька область,Місто Вінниця, вул.Пирогова, будинок 46, корпус № 2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірки типу Eppendorf

1 000
штука
21018 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул. Пирогова, буд. 46, корп. 2 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENTE-LABвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Форма кришкиПласкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Наявність градуюванняЗ градуюваннямвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Наявність поля для нотатокЗ полем для нотатоквід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Наявність застібкиБез застібкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
СтерильністьНестерильнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Матеріал пробіркиПоліпропіленвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Тип кришкиГвинтовавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Форма днаКонічнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Температурний діапазонвід -80°C до +121°Cвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Особливість застосуваннядля ПЛР-дослідженьвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Колір пробіркиПрозорийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Колір кришкиПомаранчевийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:20
Об'ємвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:20
Вільно від ДНКаз, РНКаз, ДНК людиниНіАктивна03-09-2026, 15:20
Діаметр пробіркивід 16.0 до 16.0міліметрАктивна03-09-2026, 15:20
Довжина пробіркивід 58.66 до 58.66міліметрАктивна03-09-2026, 15:20
Кріплення кришки до пробіркиНіАктивна03-09-2026, 15:20
Наявність стійкої базиТакАктивна03-09-2026, 15:20
АвтоклавуванняТакАктивна03-09-2026, 15:20
Пробірка центрифужнаТакАктивна03-09-2026, 15:20
Навантаження при центрифугуванні до, gвід 15000.0 до 15000.0одиницяАктивна03-09-2026, 15:20
Пробірка в стріпіНіАктивна03-09-2026, 15:20
Кількість пробірок в стріпівід 1 до 1штукаАктивна03-09-2026, 15:20
Гідрофобні властивості поверхніТакАктивна03-09-2026, 15:20
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:23:13
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:20:33
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:20:34
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:20:34
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:20:34
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:20:34
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:20:34
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ