Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:15. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:15

Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Калоприймач; Калоприймач

Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Калоприймач; Калоприймач... Державна закупівля - UA-2026-09-03-010321-a Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Калоприймач; Калоприймач від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛИНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-010321-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-012499-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:15
по 08-09-2026, 09:00

Згідно статті 23 Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» та пункту 18 Індивідуальної програми реабілітації інваліда, затвердженої наказом МОЗ України від 08.10.2007 № 623, особа з інвалідністю (її законний представник) має право брати участь у виборі та погоджувати індивідуальний перелік способів та засобів адаптації середовища в межах її індивідуальної програми реабілітації. Замовник здійснює закупівлю товару, із встановленням посилань на торгову назву конкретного виробника, оскільки таке посилання є необхідними для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними та медико-технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам особи з інвалідністю. Враховуючи вищенаведене, Замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару: 12010 Очищувач для видалення адгезиву спрей Brava 50 мл №1, 1907 Абсорбуючий порошок Coloplast Brava 25 г №1, 12050 Паста герметизуюча Coloplast Brava без спирту 60 г №1, 11025 Калоприймач SenSura® стомічний фланець 50 мм №5, 13985 калоприймач стом.2 комп.Альтерна Фрі №30, міш.відкр.непрозор.фланець 50мм Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
10651.4
10 651,40 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛИНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:41021561 Досьє YouControl
Контактна особа:Ліна Пиндус
Телефон:+380688170606
E-mail:kalin.contract@ukr.net
Місцезнаходження:
22400, Україна, Вінницька область,Хмільницький р-н місто Калинівка, вул.Медична будинок 6-Д
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Засоби догляду за стомою

2
штука
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , Медична 6-Д ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібОчищувачвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Форма випускуСпрейвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Об'ємвід 50.0 до 50.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Засоби догляду за стомою

1
штука
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , Медична 6-Д ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібАбсорбуючий порошоквід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Форма випускуПорошоквід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Вагавід 25.0 до 25.0грамАктивна03-09-2026, 15:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Засоби догляду за стомою

1
штука
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , Медична 6-Д ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПаста герметизуючавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Форма випускуПаставід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Вагавід 60.0 до 60.0грамАктивна03-09-2026, 15:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Калоприймач

20
штука
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , Медична 6-Д ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПластинавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Тип пластиниУвігнутавід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна03-09-2026, 15:11
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна03-09-2026, 15:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Калоприймач

60
штука
22400 , Україна , Вінницька область , м.Калинівка , Медична 6-Д ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібМішоквід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Оглядове вікноНіАктивна03-09-2026, 15:11
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна03-09-2026, 15:11
ФільтрТакАктивна03-09-2026, 15:11
Прозорість мішкаНіАктивна03-09-2026, 15:11
Вентиляційний отвірНіАктивна03-09-2026, 15:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:15:15
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:11:17
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          15
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:18
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:18
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:18
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:18
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:18
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ