Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:14. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:14

Приладдя для венепункції та забору крові

Приладдя для венепункції та забору крові... Державна закупівля - UA-2026-09-03-010304-a Приладдя для венепункції та забору крові від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-010304-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-012178-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:14
по 08-09-2026, 08:00

Ланцет безпечний «ВОЛЕС» лезо 0,8 мм, глибина проколу 2,0 мм одноразового використання стерильний 2500шт.,ГОЛКА ДЛЯ ВЗЯТТЯ КРОВІ BD VACUTAINER, 22G (0.7*38ММ) ЧОРНИЙ 1000шт., Шприц ін’єкційний 2-х компонентний одноразовий стерильний 1 мл, Luer Slip з голкою 0,50 мм x16 мм (25G ) 10600 шт.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
50165
50 165 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44131265 Досьє YouControl
Контактна особа:Вдовцова Оксана Валеріївна
Телефон:380671901517
E-mail:likar05012021@gmail.com
Місцезнаходження:
08290, Україна, Київська область,Бучанський район селище міського типу Гостомель, вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Голки для забору крові: одноразові, стерильні, сумісні із системою S-Monovette, діаметр 0,7 мм (22G), довжина 38 мм, кольорове кодування, для забору декількох проб

1 000
штука
08290 , Україна , Київська область , смт.Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість проб кровіДекількавід 1Активна03-09-2026, 15:11
Діаметр0.7 (22G)від 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Колірне кодуванняТакАктивна03-09-2026, 15:11
Сумісність із системою S-MonovetteТакАктивна03-09-2026, 15:11
Довжина38міліметрАктивна03-09-2026, 15:11
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 15:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ланцети (скарифікатори)

2 500
штука
08290 , Україна , Київська область , смт.Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняГруповевід 1Активна03-09-2026, 15:11
ПризначенняЗабір капілярної крові з п’яткивід 1Активна03-09-2026, 15:11
Тип застосуванняАвтоматичнийвід 1Активна03-09-2026, 15:11
Кольорове маркуванняФіолетовийвід 1Активна03-09-2026, 15:11
Розташування проколюючого елементаЦентральневід 1Активна03-09-2026, 15:11
Розмір голкиНепередбаченийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
МатеріалНержавіюча стальвід 1Активна03-09-2026, 15:11
Тип проколюючого елементаЛезовід 1Активна03-09-2026, 15:11
Кількість одиниць в упаковцівід 100.0штукаАктивна03-09-2026, 15:11
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 15:11
Глибина проколу, ммвід 2.0 до 2.0міліметрАктивна03-09-2026, 15:11
Діаметр (ширина) проколюючого елемента, ммвід 0.8міліметрАктивна03-09-2026, 15:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприци

10 600
штука
08290 , Україна , Київська область , смт.Гостомель , вул.Свято-Покровська, будинок 73Д, приміщення 164 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип2-х компонентнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Наявність голкиВ комплектівід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
ВидШприц ін'єкційнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1 до 1Активна03-09-2026, 15:11
Наявність додаткової голкиТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
Серветка спиртова в комплектіТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
Кількість одиниць в упаковцівід 1.0штукаАктивна03-09-2026, 15:11
СтерильністьТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
Наявність ковпачка для блокування голкиТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
Світлозахисний шприцТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
СаморуйнуванняТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
Об'єм, млвід 1.0 до 1.0мілілітрАктивна03-09-2026, 15:11
Довжина голки, ммвід 16.0 до 16.0міліметрАктивна03-09-2026, 15:11
Розмір голки, Gвід 25.0 до 25.0одиницяАктивна03-09-2026, 15:11
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)Так, НіАктивна03-09-2026, 15:11
Відкривач для ампулТак, НіАктивна03-09-2026, 15:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:14:46
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:11:46
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за товар проводяться протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          14
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:59
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:59
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:59
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:59
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 15:11:59
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ