Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:00. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:00

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті, Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою 22G в комплекті, з кріпленням Luer Slip, Шприци: ін’єкційні, 3-х компонентні, об’єм 10 мл, Luer Slip, голка 21G (40 мм), одноразові, стерильні

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті, Шприци... Державна закупівля - UA-2026-09-03-009859-a Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті, Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою 22G в комплекті, з кріпленням Luer Slip, Шприци: ін’єкційні, 3-х від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Веселинівська районна лікарня" Веселинівської селищної ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-009859-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-011519-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:00
по 08-09-2026, 14:00

, Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті, Шприци: Вид: Шприц ін'єкційний, Тип кріплення голки: Luer Slip, Об'єм, мл: 5 мілілітр, Стерильність +, Кількість застосувань: Одноразовий, Наявність голки: В комплекті, Розмір голки, G: 22 одиниця, Тип: 3-х компонентний, Шприци: Тип кріплення голки: Luer Slip, Тип: 3-х компонентний, Стерильність +, Розмір голки, G: 21 одиниця, Об'єм, мл: 10 мілілітр, Наявність голки: В комплекті, Кількість застосувань: Одноразовий, Довжина голки, мм: 40 міліметр, Вид: Шприц ін'єкційний

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
60280.37
60 280,37 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Веселинівська районна лікарня" Веселинівської селищної ради
ЄДРПОУ:01998437 Досьє YouControl
Контактна особа:Нестер Алла Олександрівна
Телефон:+380973560135
E-mail:ves_crb@meta.ua
Місцезнаходження:
57001, Україна, Миколаївська область,смт Веселинове, вул. Одеська,82
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів

4 000
штука
57001 , Україна , Миколаївська область , смт Веселинове , вул. Одеська,82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид системиПР (інфузійна)від 1Активна03-09-2026, 14:58
Матеріал ін'єкційної голкиМеталвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Тип з'єднання трубки з голкоюLuer Slipвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Розмір ін'єкційної голки21Gвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Матеріал голки для з'єднання з резервуаромПластик (полімер)від 1Активна03-09-2026, 14:58
ПакуванняПоліетиленовий пакетвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Матеріал трубкиПолівінілхлоридвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Стерильність, апірогенність, нетоксичністьТакАктивна03-09-2026, 14:58
Регулятор швидкості потоку роликовийНіАктивна03-09-2026, 14:58
Наявність ін'єкційної голкиТакАктивна03-09-2026, 14:58
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 14:58
Довжина трубки1600міліметрАктивна03-09-2026, 14:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті

5 000
штука
57001 , Україна , Миколаївська область , смт Веселинове , вул. Одеська,82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип3-х компонентнийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна03-09-2026, 14:58
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна03-09-2026, 14:58
Наявність додаткової голкиНіАктивна03-09-2026, 14:58
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 14:58
Об'єм, млвід 2 до 2мілілітрАктивна03-09-2026, 14:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою 22G в комплекті, з кріпленням Luer Slip

5 000
штука
57001 , Україна , Миколаївська область , смт Веселинове , вул. Одеська,82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна03-09-2026, 14:58
Тип3-х компонентнийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Об'єм, мл5мілілітрАктивна03-09-2026, 14:58
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 14:58
Розмір голки, G22одиницяАктивна03-09-2026, 14:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шприци: ін’єкційні, 3-х компонентні, об’єм 10 мл, Luer Slip, голка 21G (40 мм), одноразові, стерильні

10 000
штука
57001 , Україна , Миколаївська область , смт Веселинове , вул. Одеська,82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Тип3-х компонентнийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна03-09-2026, 14:58
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна03-09-2026, 14:58
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 14:58
Розмір голки, G21одиницяАктивна03-09-2026, 14:58
Об'єм, мл10мілілітрАктивна03-09-2026, 14:58
Довжина голки, мм40міліметрАктивна03-09-2026, 14:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:00:06
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:58:05
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:58:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:58:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:58:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:58:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:58:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ