Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:11. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:11

Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи

Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи... Державна закупівля - UA-2026-09-03-009851-a Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-009851-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-011280-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:11
по 08-09-2026, 09:00

Постачальник гарантує, що Товар, який є предметом Договору належить йому на праві власності або іншому речовому праві, що надає йому право розпоряджатися Товаром, є новим і не був у використанні, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
13352.34
13 352,34 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:37834197 Досьє YouControl
Контактна особа:Анна Кулик
Телефон:+380676404511
E-mail:annakulik25@gmail.com
Місцезнаходження:
51270, Україна, Дніпропетровська область,Самарівський р-н, селище Зарічне, вул. Молодіжна, будинок 11
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

L-лізину есцинат, розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл, по 5 мл

60
штука
51208 , Україна , Дніпропетровська область , Самарівський р-н., місто Самар , вулиця Гетьманська, будинок 238 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
mono
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC05CXвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно МННMonoвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Доза діючої речовини1 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 14:57
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 14:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пропранолол таблетки по 10 мг

800
штука
51208 , Україна , Дніпропетровська область , Самарівський р-н., місто Самар , вулиця Гетьманська, будинок 238 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
propranolol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPropranololвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно АТХC07AA05від 1Активна03-09-2026, 14:57
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 14:57
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 14:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 1 мл

110
штука
51208 , Україна , Дніпропетровська область , Самарівський р-н., місто Самар , вулиця Гетьманська, будинок 238 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
bendazol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC04AXвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно МННBendazolвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Об'єм1від 1Активна03-09-2026, 14:57
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 14:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл

100
штука
51208 , Україна , Дніпропетровська область , Самарівський р-н., місто Самар , вулиця Гетьманська, будинок 238 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
digoxin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно МННDigoxinвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно АТХC01AA05від 1Активна03-09-2026, 14:57
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Доза діючої речовини0,25 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Об'єм1мілілітрАктивна03-09-2026, 14:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл

120
штука
51208 , Україна , Дніпропетровська область , Самарівський р-н., місто Самар , вулиця Гетьманська, будинок 238 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
phenylephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно МННPhenylephrineвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно АТХC01CA06від 1Активна03-09-2026, 14:57
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Об'єм1від 1Активна03-09-2026, 14:57
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 25 мл

21
штука
51208 , Україна , Дніпропетровська область , Самарівський р-н., місто Самар , вулиця Гетьманська, будинок 238 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
nifedipine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННNifedipineвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Класифікація згідно АТХC08CA05від 1Активна03-09-2026, 14:57
Форма випускуКраплі оральнівід 1Активна03-09-2026, 14:57
Доза діючої речовини2 %від 1Активна03-09-2026, 14:57
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 14:57
Об'єм25від 1Активна03-09-2026, 14:57
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 14:57
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:11:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:57:55
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту передачі Товару і підписання видаткової накладної.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка здійснюється однією партією протягом 5 календарних днів з моменту узгодження відповідного письмового (електронного) замовлення, якщо інше не узгоджено із Замовником.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:57:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:57:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:57:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:57:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:57:55
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ