Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 14:44. Дата останніх змін - 03-09-2026, 14:44

Код національного класифікатора України ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»: 33140000-3: Медичні матеріали (33141300-3: Приладдя для венепункції та забору крові) (КТ)

Код національного класифікатора України ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»: 33140000-3: Медичні матеріали (33141300-3: Приладдя для венепункц... Державна закупівля - UA-2026-09-03-009366-a Код національного класифікатора України ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»: 33140000-3: Медичні матеріали (33141300-3: Приладдя для венепункції та забору крові) (КТ) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУРШТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-009366-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-011833-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 14:44
по 08-09-2026, 07:00

Подовжувачі інфузійні: Тип: Для інжекторів контрасту, Стерильний, Матеріал: ПВХ, Тип конектора: Luer Lock, Тиск: Високий, Вид: Прямий; Шприц високого тиску: Призначення: Ангіографія, Стерильність +, Кількість використань: Одноразові, Об'єм: 200, Наявність колби +, Наявність з'єднувальної трубки +, Наявність J-подібної трубки швидкого наповнення +

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
25846.82
25 846,82 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУРШТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:25068128 Досьє YouControl
Контактна особа:Олег Ярославович КУЗІВ
Телефон:+380737778323
E-mail:kuziv.o73@gmail.com
Місцезнаходження:
77111, Україна, Івано-Франківська область,місто Бурштин, ВУЛИЦЯ ШУХЕВИЧА будинок 18
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Подовжувач інфузійний, Для інжекторів контрасту, довжина 150-180 см, високого тиску, примий

30
штука
77111 , Україна , Івано-Франківська область , м. Бурштин , вул. Романа Шухевича буд. 18 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипДля інжекторів контрастувід 1Активна03-09-2026, 14:43
МатеріалПВХ, Поліетиленвід 1Активна03-09-2026, 14:43
Тип конектораLuer Lockвід 1Активна03-09-2026, 14:43
ТискВисокийвід 1Активна03-09-2026, 14:43
ВидПрямийвід 1Активна03-09-2026, 14:43
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 14:43
Довжина трубкивід 150.0 до 180.0сантиметрАктивна03-09-2026, 14:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Подовжувачі інфузійні: Тип: Для інжекторів контрасту, Стерильний, Матеріал: ПВХ, Тип конектора: Luer Lock, Тиск: Високий, Вид: Прямий

30
штука
77111 , Україна , Івано-Франківська область , м. Бурштин , вул. Романа Шухевича буд. 18 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипДля інжекторів контрастувід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
МатеріалПВХвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
Тип конектораLuer Lockвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
ТискВисокийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
ВидПрямийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 14:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприц високого тиску: для ангіографії, стерильний, одноразовий, об'єм: 200, з колбою, з з'єднувальною трубкою, з J-подібною трубкою швидкого наповнення

30
штука
77111 , Україна , Івано-Франківська область , м. Бурштин , вул. Романа Шухевича буд. 18 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняАнгіографіявід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
Об'єм200від 1 до 1Активна03-09-2026, 14:43
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 14:43
Наявність колбиТакАктивна03-09-2026, 14:43
Наявність з'єднувальної трубкиТакАктивна03-09-2026, 14:43
Наявність J-подібної трубки швидкого наповненняТакАктивна03-09-2026, 14:43
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:44:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:43:40
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за товар здійснюються за фактично поставлений Товар протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання Товару згідно Видаткової накладної наданої Постачальником.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка здійснюється на підставі запиту Замовника, оформленого у вигляді офіційного листа або засобами телефонного зв'язку (доставка здійснюється протягом 2 (двох) календарних днів після запиту Замовника.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:43:44
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:43:44
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:43:44
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:43:44
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:43:44
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ