Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 13:23. Дата останніх змін - 03-09-2026, 13:23

Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33600000-6 Фармацевтична продукція.

Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33600000-6 Фармацевтична продукція.... Державна закупівля - UA-2026-09-03-007171-a Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33600000-6 Фармацевтична продукція. від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-007171-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-008981-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 13:23
по 08-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
245379.57
245 379,57 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:01998803 Досьє YouControl
Контактна особа:Паламарчук А.А.
Телефон:380951851192
E-mail:alyonapalam@ukr.net
Місцезнаходження:
66300, Україна, Одеська область,Подільськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Цефіксим таблетки/капсули по 400 мг

60
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cefixime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DD08від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно МННCefiximeвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини400 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг

500
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
doxycycline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDoxycyclineвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХJ01AA02від 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуКапсули, Таблеткивід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини100 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Міконазол крем/гель по 20 мг/г по 15 гр

100
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
miconazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD01AC02від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно МННMiconazoleвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуГель, Крем, Мазьвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини20 мг/гвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняТубавід 1Активна03-09-2026, 13:22
Вага15грамАктивна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сульфадіазин срібла, крем/мазь, 1 %, по 50 г

25
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
silver sulfadiazine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННSilver sulfadiazineвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХD06BA01від 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуКрем, Мазьвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняТуба, Туба алюмінієвавід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини10 мг/гвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Вага50грамАктивна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл

25
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
heparin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB01AB01від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно МННHeparinвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини5000 МО/млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз

31
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
salbutamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБалон аерозольний, Балон алюмінієвий, Балон з дозуючим клапаном, Балон з дозуючим клапаном та насадкою-інгалятором з захисним ковпачком, Контейнер, Контейнер з дозуючим клапаном, розпилюючою насадклю та наконечником, Контейнер однодозовийвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини100 мкг/дозавід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуАерозоль для інгаляцій, Аерозоль для інгаляцій, дозований, Інгаляція під тиском, Інгаляція під тиском, суспензіявід 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно МННSalbutamolвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХR03AC02від 1Активна03-09-2026, 13:22
Кількість200дозаАктивна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Ретинолу ацетат розчин нашкірний та оральний, олійний 34,4 мг/мл по 10 млRetinol (vit A), A11CA01, 34,4 мг/мл, Pозчин нашкірний та оральний, олійний, 10

100
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННRetinol (vit A)від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХA11CA01від 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини34,4 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуPозчин нашкірний та оральний, олійнийвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Левотироксин таблетки по 100 мг

400
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
levothyroxine sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLevothyroxine sodiumвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХH03AA01від 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини100 мкгвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл

20
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
insulin (human)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННInsulin (human)від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХA10AB01від 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини100 МО/млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Різновид за тривалістю діїКороткої тривалості діївід 1Активна03-09-2026, 13:22
Об'єм10мілілітрАктивна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Інсулін людини (Комбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості дії), суспензія для ін’єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл

150
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
insulin (human)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННInsulin (human)від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХA10AD01від 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуCуспензія для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини100 МО/млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Різновид за тривалістю діїКомбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості діївід 1Активна03-09-2026, 13:22
Об'єм10мілілітрАктивна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Спирт етиловий: Форма випуску: Розчин, Тип пакування: Каністра, Об'єм: 1 л (1000 мл), Вміст спирту: 70 %

104
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEthanolвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно АТХD08AX08від 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуРозчинвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняКаністравід 1Активна03-09-2026, 13:22
Вміст спирту70 %від 1Активна03-09-2026, 13:22
Об'ємвід 1000.0 до 1000.0мілілітрАктивна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Цефіксим порошок для оральної суспензії 100 мг/5 мл 60 мл

50
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cefixime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DD08від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно МННCefiximeвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуГранули для оральної суспензії, Порошок для приготування суспензіївід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини100 мг/5 млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Об'єм60 млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Парацетамол суспензія оральна/сироп 120 мг/5мл 100 мл

200
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
paracetamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуРозчин оральний, Сироп, Суспензія оральнавід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини120 мг/5 млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Об'єм100від 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняБанка, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Азитроміцин, порошок для оральної суспензії, 200 мг/5 мл, 30 мл (1200 мг суспензії)

10
штука
66300 , Україна , Одеська область , Подільськ , ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
azithromycin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01FA10від 1Активна03-09-2026, 13:22
Класифікація згідно МННAzithromycinвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Форма випускуПорошок для приготування суспензіївід 1Активна03-09-2026, 13:22
Доза діючої речовини200 мг/5 млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна03-09-2026, 13:22
Об'єм30 млвід 1Активна03-09-2026, 13:22
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:22
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:23:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:22:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:22:50
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:22:50
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:22:50
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:22:50
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:22:50
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ