Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 13:27. Дата останніх змін - 03-09-2026, 13:27

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори... Державна закупівля - UA-2026-09-03-007095-a Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГОДУХІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-007095-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-007446-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 13:27
по 08-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
231143
231 143 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГОДУХІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:02003899 Досьє YouControl
Контактна особа:Кохан Катерина Володимирівна
Телефон:380991342059
E-mail:bbogoduhow@ukr.net
Місцезнаходження:
62103, Україна, Харківська область,Богодухів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІЄНКА ДМИТРА, будинок 13
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл

300
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
suxamethonium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно МННSuxamethoniumвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХM03AB01від 1Активна03-09-2026, 13:19
Об'єм5.0мілілітрАктивна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл

100
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
levofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Пакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнер, Пляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовомувід 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно МННLevofloxacinвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Об'єм100 млвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХJ01MA12від 1Активна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Моксифлоксацин розчин для інфузій, 400 мг/250 мл, по 250 мл

100
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
moxifloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMoxifloxacinвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини400 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна03-09-2026, 13:19
Об'єм250 млвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХJ01MA14від 1Активна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г

300
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ceftriaxone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCeftriaxoneвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХJ01DD04від 1Активна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0

100
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01DE01
Класифікатор МНН(1)
cefepime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DE01від 1Активна03-09-2026, 13:19
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно МННCefepimeвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г

200
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cefazolin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно МННCefazolinвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХJ01DB04від 1Активна03-09-2026, 13:19
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр

100
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ceftazidime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCeftazidimeвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХJ01DD02від 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 2,0 г

15
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ceftazidime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХJ01DD02від 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини2000 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно МННCeftazidimeвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Цефепім, порошок для ін'єкцій, 2,0 г

105
штука
62103 , Україна , Харківська область , Богодухів , вул. Амосова Миколи, 3 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01DE01
Класифікатор МНН(1)
cefepime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCefepimeвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Доза діючої речовини2000 мгвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 13:19
Класифікація згідно АТХJ01DE01від 1Активна03-09-2026, 13:19
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:25:13
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:27:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за поставлений Товар здійснюється Замовником у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30-ти (тридцяти) календарних днів з дати поставки товару на підставі видаткової накладної.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          365
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:25:20
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:25:20
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:25:20
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:25:20
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:25:20
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ