Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 13:17. Дата останніх змін - 03-09-2026, 13:17

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ondansetron, Povidone-iodine, Iopamidol, Hydroxyethylstarch, Ciprofloxacin )

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ondansetron, Povidone-iodine, Iopamidol, Hydroxyethylstarch, Ciprofloxacin )... Державна закупівля - UA-2026-09-03-007035-a Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ondansetron, Povidone-iodine, Iopamidol, Hydroxyethylstarch, Ciprofloxacin ) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №6" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-007035-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-008986-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 13:17
по 08-09-2026, 08:00

Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» відповідно до “Порядку формування та використання електронного каталогу”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
512511.5
512 511,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №6" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
ЄДРПОУ:25680355 Досьє YouControl
Сайт:https://www.medmistechko.com/
Контактна особа:Заваденко Тетяна Миколаївна
Телефон:380444971238
E-mail:medgorodok.kmkl6@gmail.com
Місцезнаходження:
03126, Україна, м. Київ,пр.Гузара Любомира, будинок 3
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл

5 000
штука
03126 , Україна , м. Київ , проспект Любомира Гузара, 3, склад лікарських засобів Замовника ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Об'єм4від 1Активна03-09-2026, 13:16
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна03-09-2026, 13:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл

350
штука
03126 , Україна , м. Київ , проспект Любомира Гузара, 3, склад лікарських засобів Замовника ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
povidone-iodine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин нашкірний, Розчин для зовнішнього застосування, Розчин для зовнішнього та місцевого застосуваннявід 1Активна03-09-2026, 13:16
Класифікація згідно АТХD08AG02від 1Активна03-09-2026, 13:16
Доза діючої речовини10 %, 100 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Класифікація згідно МННPovidone-iodineвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Об'єм1000.0мілілітрАктивна03-09-2026, 13:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Йопамідол, розчин для ін'єкцій, 370 мг/мл, по 50 мл

200
штука
03126 , Україна , м. Київ , проспект Любомира Гузара, 3, склад лікарських засобів Замовника ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
iopamidol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм50від 1Активна03-09-2026, 13:16
Доза діючої речовини370 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Класифікація згідно АТХV08AB04від 1Активна03-09-2026, 13:16
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Класифікація згідно МННIopamidolвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Гідроксиетилкрохмаль (середня молекулярна маса 200000), 6 %, по 400 мл

50
штука
03126 , Україна , м. Київ , проспект Любомира Гузара, 3, склад лікарських засобів Замовника ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
hydroxyethylstarch
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05AA07від 1Активна03-09-2026, 13:16
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Класифікація згідно МННHydroxyethylstarchвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Доза діючої речовини6 г/100 мл, 60 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Середня молекулярна маса гідроксиетилкрохмалю200000.0одиницяАктивна03-09-2026, 13:16
Об'єм400.0мілілітрАктивна03-09-2026, 13:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 200 мл

1 000
штука
03126 , Україна , м. Київ , проспект Любомира Гузара, 3, склад лікарських засобів Замовника ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ciprofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм200 млвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 13:16
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна03-09-2026, 13:16
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 13:16
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:17:28
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:17:00
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата Товару здійснюється Замовником, на розрахунковий рахунок Постачальника на умовах відстрочки платежу до 60 (шістдесяти) календарних днів з дати поставки Товару, визначеної відповідно до п. 5.3 даного Договору

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          60
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Постачальник здійснює поставку Товару Замовнику в міру необхідності за його заявкою. Постачальник здійснює поставку Товару до складу Замовника (місця поставки) протягом 2-х календарних днів з дня отримання Заявки від Замовника, не рахуючи дня надіслання йому Замовником заявки

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:16:32
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:16:32
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:16:32
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:16:32
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:16:32
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ